تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

حریری: فقط نبیه بری حمایتم کرد

نخست وزیر مکلف لبنان اعلام کرد که تمامی گزینه‌ها روی میز قرار دارد و وی تصمیمی را به صورت یکجانبه اتخاذ نخواهد کرد.

کد خبر: ۹۵۷۱۸
۱۲:۲۲ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

حریری: فقط نبیه بری حمایتم کرد

دیدارنیوز - سعد حریری، نخست وزیر مکلف لبنان در مصاحبه با النشره گفت: تمام گزینه‌ها روی میز قرار دارد. من تصمیمی را چه درباره ادامه تلاش برای تشکیل دولت و چه انصراف از تشکیل دولت بدون مشورت با نبیه بری، رئیس پارلمان، شورای شرعی اسلامی و نخست وزیران سابق نمی‌گیرم.

وی گفت: به طرح بری و طرح امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه که کشور را از بحران‌ها رهایی می‌بخشد، پایبند هستم.
حریری در نشست دوره‌ای شورای شرعی اسلامی گفت: روابط من و بری روابط کاملی است. حریری نبیه بری است و نبیه بری سعد حریری. مشکل کسانی است که موانعی را بر سر راه تشکیل دولت قرار می‌دهند. نبیه بری تنها فردی است که از همان لحظه اولی که برای تشکیل دولت مکلف شدم از من حمایت کرد. هیچ گاه مرا رها نکرد و هیچ حرفی از او درباره اینکه مرا رها کند نشنیدم. به صورت مستمر با بری در ارتباط هستم و به زودی با او دیدار می‌کنم.

حریری گفت: من شورای شرعی را از همان لحظه اول در جریان همه مسائل قرار دادم و حتی با مفتی عبداللطیف دریان و اعضای شورای درباره موانع صحبت کردم.
وی به برخورد منفی جبران باسیل، رئیس جریان آزاد ملی لبنان با طرحش رای تشکیل دولت اشاره کرد.


منبع: ایسنا
برچسب ها: سعد حریری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: