تیتر امروز

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!
آخرین صورت‌بندی انتخابات ریاست جمهوری

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!

فردا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و امروز تبلیغات رسمی برای نامزدها ممنوع است. در شبکه‌های اجتماعی اما جدال ادامه دارد. رئیسی به پیروزی نزدیک است و هواداران همتی از سرانجام ماموریت غیرممکن...
مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده
نشست نمایندگان برخی تشکل‌های مدنی

مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده

نمایندگان چند تشکل مدنی با حضور در استدیو دیدار به بیان دیدگاه‌ها و مطالبات خود از رئیس جمهور آینده پرداخته‌اند. فیلم کامل این نشست را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.
«تنگنا»؛ برنامه ششم ـ قسمت اول

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

کد خبر: ۹۵۳۲۵
۱۷:۵۲ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

گفتگو با احمد زیدآبادی برنامه تنگنا دیدار نیوز

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: "زمانه با تو نسازد تو با زمانه ستیز". این مصرع از زنده‌یاد علامه اقبال که روزگاری در صفحه نخست کتابی به قلم فرزندش، جاوید اقبال، نوشته به احمد زیدآبادی اهدا شد تصویری از قریب به شصت سال زندگی این روزنامه‌نگار، نویسنده و کنشگر زاده زردویه است. زیدآبادی به واسطه پافشاری بر تحلیل‌های مستقل و شخصی خود درباره مسائل حوزه سیاست داخلی و روابط بین‌الملل (به ویژه مناقشه فلسطینیان و اسرائیل) در موارد متعددی مجبور به رویارویی با سیاسیون و تحلیلگران داخلی شده است که تا حدی از منظر نگاه رسمی حاکم بر این حوزه‌ها دست به اظهار نظر می‌زنند.


آرشیو برنامه تنگنا را این جا ببینید


در هر حال، صرفنظر از تایید یا رد دیدگاه‌های احمد زیدآبادی، صداقت، صراحت لهجه و طنز ذاتی او منجر به گفتگویی شیرین با روزنامه‌نگاری می‌شود که شرف اهل قلم نام گرفته است؛ حتی اگر این گفتگو در "تنگنا" باشد.

بخش اول این گفتگو را این جا بببینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه کننده و مجری: حامد شجاعی

مشاورین طرح: حامد سیاسی‌راد، سجاد شجاعی

دکور و تصویر: اشکان اشعریون 

دستیار تولید: محمد بدیعی

تدوین: سجاد پیروانی

کارگردان: علیرضا پوریوسف

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: