تیتر امروز

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.
«تنگنا»؛ برنامه ششم ـ قسمت اول

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ روزنامه‌نگار؟پژوهشگر؟ یا فعال سیاسی؟!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

کد خبر: ۹۵۳۲۵
۱۷:۵۲ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

گفتگو با احمد زیدآبادی برنامه تنگنا دیدار نیوز

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: "زمانه با تو نسازد تو با زمانه ستیز". این مصرع از زنده‌یاد علامه اقبال که روزگاری در صفحه نخست کتابی به قلم فرزندش، جاوید اقبال، نوشته به احمد زیدآبادی اهدا شد تصویری از قریب به شصت سال زندگی این روزنامه‌نگار، نویسنده و کنشگر زاده زردویه است. زیدآبادی به واسطه پافشاری بر تحلیل‌های مستقل و شخصی خود درباره مسائل حوزه سیاست داخلی و روابط بین‌الملل (به ویژه مناقشه فلسطینیان و اسرائیل) در موارد متعددی مجبور به رویارویی با سیاسیون و تحلیلگران داخلی شده است که تا حدی از منظر نگاه رسمی حاکم بر این حوزه‌ها دست به اظهار نظر می‌زنند.


آرشیو برنامه تنگنا را این جا ببینید


در هر حال، صرفنظر از تایید یا رد دیدگاه‌های احمد زیدآبادی، صداقت، صراحت لهجه و طنز ذاتی او منجر به گفتگویی شیرین با روزنامه‌نگاری می‌شود که شرف اهل قلم نام گرفته است؛ حتی اگر این گفتگو در "تنگنا" باشد.

بخش اول این گفتگو را این جا بببینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تهیه کننده و مجری: حامد شجاعی

مشاورین طرح: حامد سیاسی‌راد، سجاد شجاعی

دکور و تصویر: اشکان اشعریون 

دستیار تولید: محمد بدیعی

تدوین: سجاد پیروانی

کارگردان: علیرضا پوریوسف

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر