تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

یک عضو نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان، گفت: من و بهزاد نبوی معتقد بودیم که این محسن مهر علیزاده و عبدالناصر همتی می‌توانند برای اعلام برنامه به نهاد اجماع‌ساز بیایند و برنامه آنها بررسی شود.  

کد خبر: ۹۵۲۲۲
۱۷:۳۰ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

رسولی: نهاد اجماع ساز با درخواست همتی و مهرعلیزاده موافقت نکرد

دیدارنیوز - حسن رسولی، عضو نهاد اجماع‌ساز اصلاح طلبان، در رابطه آخرین تصمیمات نهاد اجماع‌ساز در مورد اعلام برنامه محسن مهر علیزاده و عبدالناصر همتی به نهاد اجماع ساز اظهار کرد: من و بهزاد نبوی معتقد بودیم که این دو کاندیدا می توانند برای اعلام برنامه به نهاد اجماع ساز بیایند و برنامه آنها بررسی شود.


بیشتر بخوانید: رئیسی پاسخ همتی را داد + عکس

 

او افزود: اما مجمع عمومی نهاد اجماع ساز با رویکرد بنده و بهزاد نبوی مخالف بود و در نتیجه اجازه حضور به مهرعلیزاده و همتی داده نشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
0
0
این تصمیم هوشمندانه ای است . هیچ عاقلی یک جریان عظیم سیاسی را فدای ریسک انتخابی افراد ضعیفی چون مهرعلیزاده و همتی نمیکند . همتی سایه سنگین ویرانی اقتصاد در دولت روحانی بر سرش سایه افکنده و چون تار عنکبوتیست که هر چه دست و پا بزند بیشتر پاپیچش میشود . مهرعلیزاده هم که حضورش در صحنه خود مضحکه عام و خاص است و مردم سخنان وی در برنامه های تبلیغاتی را بیشتر برای خندیدن گوش میکنند.