تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

رفعت اسد، فرمانده سابق گردان‌های دفاعی سوریه و عموی بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در پیامی پیروزی برادرزاده‌اش در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را تبریک گفت.

کد خبر: ۹۵۲۱۲
۱۵:۳۷ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

پیام تبریک رفعت اسد به رئیس جمهوری سوریه

دیدارنیوز - به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، در پیامی که درید الاسد، پسر رفعت اسد به نقل از او منتشر کرد، آمده است: امروز این انسان شریف و مردمش پیروز شدند و خدا را شاکرم که امروز می‌توانم به مناسبت موفقیت شما در کسب اعتماد ملت بزرگ‌مان صمیمانه به شما تبریک بگویم.

رفعت اسد در ادامه پیام خود نیز برای رئیس جمهوری سوریه در عمل به وظایفش در شرایط سخت کنونی این کشور آرزوی موفقیت کرد.

درید الاسد حین انتقال این پیام، از لقب "فرمانده" برای پدرش استفاده کرد؛ لقبی که رفعت اسد در سال‌های قبل هنگام حضورش در گردان‌های دفاع سوریه با آن شناخته می‌شد و یکی از پست‌های بالایی بود که در طول زندگی‌اش بر عهده داشت اما در سال ۱۹۸۴ در پی اختلاف‌نظری با برادر خود این سمت را رها کرده و به مخالف برادرزاده خود تبدیل شد، رفعت اسد در انتخابات اخیر سوریه، روز انتخابات در سفارت کشورش در فرانسه حضور یافت.

دستگاه قضایی فرانسه رفعت اسد را به اتهام کسب ثروت از راه اختلاس اموال عمومی و پولشویی در این کشور محاکمه و او را به پنچ سال حبس محکوم کرد، اما این دستگاه از پنجم ماه گذشته میلادی تجدیدنظر در حکم صادره را آغاز کرد.  


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: