تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

کشاورز ۸۸ ساله‌ای که همسرش را ۳۷ سال پیش کشته و جسدش را در فاضلاب خانگی انداخته بود به جرم قتل وی بازداشت شد.

کد خبر: ۹۵۱۹۹
۱۵:۱۲ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

کشف جسد یک زن از فاضلاب خانگی

دیدارنیوز ـ به نقل از کرایم، کشاورز۸۸ ساله انگلیسی " دیوید ونابلز" روز گذشته به جرم قتل همسرش توسط ماموران پلیس اسکاتلندیارد بازداشت شد.

گزارش‌های پلیس نشان می‌دهد که این کشاورز ۳۷ سال پیش ادعا کرده بود هنگامیکه یک شب در خواب بوده همسرش به شکل مرموزی ناپدید شده و او گمان می‌کند که همسرش در تاریکی شب در رودخانه اطراف خانه شان غرق شده و یا به اسپانیا رفته تا او را برای همیشه ترک کند.

کشف جسد یک زن از فاضلاب خانگی

در پی ناپدید شدن قربانی تحقیقات پلیس آغاز و هیچ ردی از "برندا" همسر ۴۸ ساله این کشاورز پیدا نشد. اکنون با گذشت ۳۷ سال از ماجرای قتل هنگامیکه کارگران ساختمانی در حال انجام کار در نزدیکی خانه این کشاورز بودند استخوان‌های نیمه شکسته همسرش را در فاضلاب خانگی به طور اتفاقی پیدا کردند. استخوان‌ها برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل و تائید شد که به "برندا" ۴۸ ساله تعلق دارد. کارآگاهان اسکاتلندیارد انگلیس نیز اعلام کردند که "دیوید" ۳۷ سال پیش همسرش را کشته و برای پنهان ماندن راز جنایت هولناکش جسد وی را در فاضلاب خانگی رها کرده و به مردم، همسایگان و فرزندانش گفته که همسرش به میل خود به اسپانیا رفته و زندگی جدیدی را آغاز کرده است.

منبع: ایران
برچسب ها: جنایت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: