تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...
در امریکا

یک پزشک با جسد دختران و زنان فوت شده در سرد خانه یک بیمارستان رابطه جنسی برقرار می‌کرد.

کد خبر: ۹۵۱۱۵
۱۱:۳۷ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

تجاوز پزشک کفتارصفت  به جنازه زنان در سردخانه

دیدارنیوز ـ پس از پیگیری‌های مخفیانه امنیتی، عامل تجاوز به جسد دختران و زنان در سردخانه دستگیر شد!

پزشک امریکا که با جسد زنان و دختران در سردخانه بیمارستان می‌خوابید، بیمار روانی است و به درخواست وکیلش و با قرار وثیقه از زندان آزاد شد. این پزشک وقتی دختر یا زنان بیمار جان می‌باختنددر سردخانه به اجساد آنان تجاوز می‌کرد.

وکیل این دکتر ۴۲ ساله که اورتان ناندن نام دارد به قاضی پرونده هشدار داد که با توجه به شرایط روحی متهم امکان خودکشی وی در زندان زیاد است و می‌بایست هر چه سریع‌تر از زندان آزاد و تحت نظر پزشکان روانی قرار گیرد.

طبق گفته‌های متهم در بازجویی‌ها وی پس از جدایی از همسرش دیگر نتوانسته با زنی ارتباط دوستی بگیرد تا اینکه این فکر شیطانی به ذهنش رسیده است.

نشانه‌های تجاوز روی اجساد زنان و دختران

چندی پیش مسئولان بیمارستانی در ایالت نیوجرسی با شکایاتی از سوی خانواده برخی بیماران مواجه شدند که ادعا‌های عجیبی داشتند.

خانواده‌ها اعلام کردند که روی اجساد مرده هایشان که دختران و زنان جوانی بودند علایمی از تجاوز دیده اند و خواستار پیگیری شدند.

وقتی با دستور قاضی پرونده اجساد این زنان و دختران تحت معاینه جنایی قرار گرفت مشخص شد که تجاوز زمانی رخ داده که قربانیان دیگر زنده نبودند.

منبع: رکنا
برچسب ها: حوادث جنایت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: