تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

یک روزنامه عربستانی ادعا کرد: الهلال با لوکاس مورا به توافق نهایی رسیده و این بازیکن در روزهای آینده به عربستان خواهد آمد تا مراسم معارفه او انجام شود.

کد خبر: ۹۴۹۹۹
۱۴:۱۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

الهلال با وینگر برزیلی فیکس تاتنهام به توافق رسید

دیدارنیوز - یکی دو روز قبل در گزارشی به این نکته اشاره کردیم که لوکاس مورا وینگر برزیلی باشگاه تاتنهام مورد توجه دو باشگاه عربستانی النصر و الهلال قرار گرفته و احتمال حضور او در لیگ عربستان وجود دارد.

این خبر طی ۲۴ ساعت گذشته به شکل جدی‌تری مطرح شده است. از یکطرف گفته می‌شود لئوناردو ژاردیم سرمربی جدید الهلال شدیدا به دنبال این بازیکن است و شرط موافقت با جدایی سباستین جووینکو را جذب وینگر تاتنهام اعلام کرده و از طرف دیگر احتمال جدایی مورا از تاتنهام و حضور او در الهلال یا النصر، در رسانه‌های انگلیسی هم بازتاب داشته است.

در چنین شرایطی، روزنامه المدینه عربستان در گزارشی مدعی شده که الهلال با لوکاس مورا به توافق نهایی رسیده و این بازیکن در روز‌های آینده به عربستان خواهد آمد تا مراسم معارفه او انجام شود.

طبق گزارش این روزنامه، الهلال برای جذب این بازیکن برزیلی، ۱۱۴ میلیون ریال عربستان (حدود ۳۰ میلیون دلار) هزینه خواهد کرد تا با یک بازیکن فوق‌العاده سرشناس برای بازی با استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین رقابت‌های فصل بعد لیگ عربستان آماده شود.

منبع: جماران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: