تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...

جدول پخش اجرا‌های چهارمین دوره کنسرت‌های آنلاین با عنوان «برخط ماه و نوا» و بستر‌های پخش مجازی این رویداد معرفی شدند.

کد خبر: ۹۴۹۶۵
۱۲:۴۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

کنسرت‌های آنلاین

دیدارنیوز ـ بر اساس جدول منتشرشده، ۱۲ گروه موسیقی در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.

با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت‌های حضور مخاطبان در سالن‌های اجرای موسیقی و به جهت همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجرا‌های این برنامه‌ها مجازی پخش می‌شود.

برهمین اساس، صفحات اینستاگرامی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و هفدانگ به عنوان بستر‌های پخش مجازی معرفی شده و مخاطبان می‌توانند بر اساس زمان بندی مشخص شده در جدول، به صورت رایگان اجرا‌ها را مشاهده کنند.
این مجموعه از اجرا‌ها به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می‌شود.

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول‌های اجرایی زیر پخش خواهند شد.

کنسرت‌های آنلاین

منبع: ایسنا
برچسب ها: کنسرت آنلاین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: