تیتر امروز

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.
قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

یک شبکه رسمی عبری دوشنبه شب گزارش داد که وزیر بهداشت اسرائیل به رهبرانی در حزب لیکود اعلام کرده که درصدد است با بنیامین نتانیاهو برای ریاست بر حزب لیکود رقابت کند.

کد خبر: ۹۴۹۰۸
۱۰:۲۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

خیز وزیر بهداشت اسرائیل برای کنار زدن نتانیاهو از رهبری لیکود

دیدارنیوز - به نقل از شبکه اسرائیلی کان، یولی ادلشتاین، وزیر بهداشت اسرائیل با افراد برجسته در حزب لیکود دیدار کرده و خواهان برخورداری از حمایت آنها برای جانشینی وی بعد از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر و رئیس کنونی لیکود شد.

ادلشتاین در اظهاراتی غیرعلنی گفت: باید نتانیاهو ۷۱ ساله را که از ۱۹ سال قبل ریاست این حزب را برعهده دارد، جایگزین کرد.

شبکه کان از منابعی در لیکود نقل کرد که نتانیاهو برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست این حزب در نزدیک‌ترین زمان ممکن برنامه‌ریزی می‌کند تا مجدداً عهده دار ریاست حزب لیکود شود.

بعد از اینکه ائتلاف دولتی میان "لاپید و بنت" از تصمیم خود برای تشکیل دولتی جدید خبر داد، برخی از رهبران حزب لیکود احساس می‌کنند که قدرت این حزب در خطر قرار گرفته است. اگر کنست (پارلمان اسرائیل) به دولت جدید رای اعتماد دهد، به ۱۲ سال نخست وزیری نتانیاهو پایان می‌دهد.

در واکنش به گزارش شبکه کان، دفتر ادلشتاین اعلام کرد: ماموریت مشترک همه ما به شکست کشاندن دولتی است که به آراء فهرست عربی متکی است. معمولاً، این وزیر مردم را با صدای خود در خصوص مسائل مربوط به تصمیمات مهم مطلع می‌سازد، نه از طریق منابع ناشناس.

در سال ۲۰۱۹ جدعون ساعر، رئیس کنونی حزب "امید جدید" با نتانیاهو بر سر ریاست لیکود رقابت کرد، اما در مقابل وی شکست خورد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: