تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...

سرمربی بحرین در آستانه بازی با تیم ملی ایران یه تمجید از این تیم پرداخت و گفت برای رسیدن به سطح بالای قاره باید مقابل ایران موفق شوند.

کد خبر: ۹۴۶۵۴
۱۷:۰۳ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

سرمربی بحرین

 

دیدارنیوز: هلیو سوسا، سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین گفت: فردا بازی بزرگی با تیم ملی فوتبال ایران داریم. تیم ایران چندین دوره قهرمان آسیا شده و تیم قدرتمند آسیا و اول قاره محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: این تیم از بازیکنان بزرگ و با کیفیتی بهره می‌برد. مهدی طارمی یکی از بازیکنانی است که مهره مهم و کلیدی تیم ایران محسوب می‌شود. او تجربه بازی در لیگ قهرمانان اروپا را داشته و بار‌ها گلزنی کرده است. مهاجم خوبی برای ایران محسوب می‌شود. تیم ایران بازیکنان خوبی دارد. ما مطمئنا هم‌سطح تیم ایران و ژاپن نیستیم، اما برای این که خود را به سطح بالای قاره آسیا برسانیم باید خودمان را در این مسابقه نشان دهیم و برنده از زمین بازی بیرون آییم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین افزود: در واقع ایران از بازیکنانی که در سرتاسر دنیا بازی می‌کنند، بهره می‌برد. بازیکنی دارد که به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ روسیه انتخاب شده است. در داخل ایران نیز از بازیکنانی بهره می‌برد که تجربه بازی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را دارند، اما ما تیم یک سال و نیم گذشته نیستیم و خودمان را برای این چالش بزرگ آماده کردیم. سوزا در پایان گفت: با این که تیم اول گروه هستیم، اما یک بازی بیش‌تر داریم و این دلیل نمی‌شود که تیم‌ها را دست کم بگیریم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار