تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه هفته جاری در دومین بازی از مرحله برگشت رقابت‌های مقدماتی انتخابی جام جهانی به مصاف تیم بحرین می‌رود. این بازی تا حدود زیادی سرنوشت تیم ملی فوتبال ایران را برای صعود به مرحله دوم انتخابی جام جهانی مشخص خواهد کرد و دراگان اسکوچیچ باید برای موفقیت در بازی روز دوشنبه از همه داشته‌هایش استفاده کند.

کد خبر: ۹۴۵۶۸
۱۳:۵۲ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

 

بازی مرگ و زندگی با بحرین و ترس بزرگ اسکوچیچ/ مهره شانس تیم ملی کدام بازیکن است؟

دیدارنیوز: مهمترین اتفاقی که می‌شود از همین حالا پیش‌بینی کرد بازی روانی بحرینی‌ها و فوتبالی که مختص این تیم است. بازیکنان این تیم با پاس‌های کوتاه و تغییر مداوم منطقه بازی تلاش می‌کنند تمرکز ملی‌پوشان فوتبال ایران را به هم بزنند؛ اتفاقی که در تقابل‌های پیشین این دو تیم بار‌ها رخ داده و حالا باید دید اسکوچیچ برای مواجهه با این تاکتیک نخ‌نمای تیم بحرین چه تدبیری به کار خواهد گرفت.

در بازی با هنگ‌کنگ اسکوچیچ از مهدی قایدی که تکنیکی‌ترین بازیکن ایران است استفاده نکرد و شاید این مربی به این خاطر در چنین تصمیمی گرفت که بحرینی‌ها شناختی از او پیدا نکنند. قایدی می‌تواند مهمترین بازیکن تیم ایران در بازی با بحرین باشد؛ به شرط این که اسکوچیج از نیمکت‌نشینی ستاره‌های بزرگ تیم ملی در بازی با بحرین ترسی به خود راه ندهد.


عیار اسکوچیچ در بازی با بحرین مشخص خواهد شد و باید دید این مربی می‌تواند از این بازی بزرگ سربلند بیرون بیاید یا خیر. شجاعت، می‌تواند کلیدی‌ترین حربه اسکوچیچ مقابل بحرین باشد؛ به شرط اینکه به معنای واقعی به آن اعتقاد داشته باشد.

منبع: میزان

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار