تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

محسن مهرعلیزاده گفت: ابراهیم رئیسی و کسانی که چوب لای چرخ مذاکرات و FATF گذاشتند خود متهم و مقصر وضع موجود هستند، در مناظرات آن‌ها و دوستان پوششی ایشان را مجبور به پاسخگویی می‌کنم.

کد خبر: ۹۴۵۲۶
۰۸:۴۱ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۰

مهرعلیزاده: رئیسی چوب لای چرخ مذاکرات هسته‌ای و FATF گذاشت/انتخابات 1400

دیدارنیوز ـ به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد مرکزی، محسن مهرعلیزاده نامزد ریاست جمهوری، اظهارداشت: بعضی‌ها با آمدن من با صحنه انتخابات دردشان گرفته است. آقای رئیسی خود یکی از مقصران شرایط و مشکلات موجود کشور است، نه نامزد‌هایی که به دنبال تغییر شرایط هستند. کسانی مثل او که چوب لای چرخ مذاکرات هسته‌ای و FATF گذاشته‌اند، خودشان متهم هستند.

وی افزود: آقای رئیسی و کاندیدا‌های پوششی او باید پاسخگو باشند در مناظره فردا باید بگویند چرا این مشکلات را برای کشور درست کرده اند، آقای رئیسی و کاندیدا‌های پوششی را مجبور به پاسخگویی می‌کنم.

مهرعلیزاده یادآور شد: وظیفه خود می‌دانم تا برای آرامش مردم فعالیت کنم و در پیگیری پاسخگویی قوه قضائیه درباره موضوعات آبان ٩٨ اغماض نخواهم کرد

این نامزد ریاست جمهوری با بیان اینکه به عنوان هدیه به مردم، به دنبال تدریس زبان اقوام هستم، توضیح داد: اصل پانزدهم قانون اساسی و تدریس زبان اقوام را دنبال خواهم کرد.

وی ادامه داد: در جهت حفظ رکن چهارم دموکراسی یعنی در مورد مطبوعات باید اقدام کنیم. در مورد صداوسیما از طریق نظارت از مسیر شورای نظارت می‌توانیم با عزم و اراده عمل کنیم. در جریان اصلاحات عقیده بر این است که صداوسیما از ریل خارج شده است. با حضور مردم می‌توان صداوسیما را با مردم همراه و آن را تبدیل به صدای مردم کرد.

وی درباره موضوع اقوام و رشد اقتصادی مناطق مختلف کشور بیان کرد: دچار یک بی سر و سامانی در بسته شدن بودجه هستیم. بودجه کشور مورد اعمال نظر نمایندگان مجلس قرار می‌گیرد. بودجه در مجلس دچار تغییرات ۵۰تا ۶۰ درصدی می‌شود و این باعث توسعه‌های نامتوازن می‌شود. در برنامه حکمرانی من، ایجاد نظم نوین در بودجه بندی مورد توجه است. می‌توانیم با دید کلان و دادن اختیارات به مدیران مناطق، حالت رشد نامتوازن را از بین برد.

معاون رییس جمهوری در دولت اصلاحات گفت: آبان ۹۸ حاصل یک اقدام غیرکارشناسانه و اجرای غیرمسئولانه تصمیمات بود. ماجرای آبان حاصل عدم تشخیص دقیق اولویت‌ها بود یک کمیته حقیقت یاب برای دلجویی از خانواده قربانیان اتفاقات آبان ۹۸ تشکیل خواهم داد.

وی درباره استفاده زنان در کابینه خود اظهار کرد: سه نفر از بانوان را به عنوان معاون خود معرفی خواهم کرد. مایلم یک خانم را به عنوان معاون اول منصوب کنم. زنان نیم موثرتر جامعه هستند. بدیهی‌ترین حقوق زنان، مثل دیه برابر و حضور در ورزشگاه، را با تقدیم لایحه به مجلس، پیگیری خواهم کرد

مهرعلیزاده تاکید کرد: اصلاح‌گری و پیگیری منش اصلاح طلبی براساس سوابق بنده، در دوران ریاست جمهوری من، پررنگ خواهد بود

وی در بخشی از اظهارات و پاسخ‌های خود گفت: کیش را من ساختم و مذاکره به زبان انگلیسی را بلدم. مذاکرات نیروگاه اتمی بوشهر را من انجام دادم. کیش را من از صفر ساختم تا به جایی که امروز هست رسیده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۱
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
0
0
شما حالا رای بیار تا بعد
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
0
0
باسلام،اینحقیراز ترکهای تبریزم وقاعدتاً غیرازاقوام دیگرایرانی ترکهاراهم به شدت دوست دارم،امّاآقای مهرعلیزاده بعنوان یک ایرانی وترک زبان اززمانیکه خودرانامزدریاست جمهوری معرفی وبرای تعیین تکلیف زندگی وآینده ایران وایرانی ازکسانیکه خون مردم ایران عزیزمان رادرشیشه کرده وزیربارمشکلات زندگی کمرمردم مستضعف ومتوسط جامعه راشکسته وآنطورکه مشخصه به عمدوغرض ورزی چنین نامردی درحق مامردم ایران کرده اند،مراجعه کردوباخط دهی ازاین بی لیاقتهای حرامخورحتی باآقای رئیسی که خادم مردم است درافتاده ،متاسفانه هم آبروی خودرامخصوصاً بین ماترکهای ایران زمین برده وهم به قوم ترک ایران اسلامی لطمه میزند.بنابراین بااینکارناپسند،ماترکهانه اینکه به ایشان رای نمیدهیم بلکه باعث شدکه خیلی ازدوست وآشناهایمان به آقای رئیسی رای بدهیم تاحق به حقداربرسه وقهرخدامارانگیره،به تمام اقوام ایرانی ازکردوعرب،لر،گیلکی ومازندرانی ویزدو..شیعه وسنی ومسیحی وزرتشتی و...توصیه مینماییم یکپارچه ومتحد ،همگی به آقای رئیسی رای بدهنندتامکروحیله وتوطئه روحانی،موسوی خوئینی ها،جهانگیری،کروبی،موسوی وتمامی خائنان به وطن وهموطن ،در نامیدی ازحل مشکلا،گلایه ونیامدن مردم پای صنوقهای رای رابه عنایت خداوند،دعای اهل البیت(س)وپشت سر رهبرعزیزمان وبه حرمت ویاری شهیدان عزیزمان ،خنثی وتمامشان رانقره داغ کنیم ، انشاالله، باتشکر
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
0
0
هیچ‌کس‌پاسگونیست‌همه‌دروغ‌میگویندفقط‌بخاطررای