تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

فاطمه کروبی در نامه ای، درباره موضع انتخاباتی مهدی کروبی توضیحاتی را ارائه نمودند.

کد خبر: ۹۴۴۱۳
۱۵:۴۰ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

واکنش مهدی کروبی به ردصلاحیت کاندیدا‌ها

دیدارنیوز ـ بنابر بیانیه فاطمه کروبی نماینده سابق مجلس، مهدی کروبی از او خواسته است تا از مواضع شجاعانه شخصیت‌های برجسته و همچنین جریان‌های اصلاح طلب به ویژه بیانیه جامع مجمع روحانیون مبارز تقدیر و تشکر کند. مجمع روحانیون مبارز در نامه خود رسما اعلام کرده بود که هیچ نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ایران ندارد.

متن نامه فاطمه کروبی بدین شرح است:

پیرو تماس‌های مکرر دوستان و همراهان پیرامون مواضع آقای کروبی در قبال انتخابات ۲۸ خرداد لازم است نکاتی به اجمال جهت تنویر افکار عمومی بیان شود.

آقای کروبی همواره بر لزوم انتخابات‌های آزاد و رقابتی تاکید داشته اند. ایشان پیش از حصر بیش از ده نامه در راستای حذف نظارت استصوابی به مقامات ارشد نظام و شورای نگهبان نوشته اند. ایشان هرگونه دخالت فراقانونی که منجر به تضییع حقوق ملت شود را به رسمیت نشناخته و نمی‌شناسند.

در ارتباط با رفتار شورای نگهبان در کنار گذاشتن فله‌ای نامزد‌های انتخابات پیش رو ایشان از من خواستند که از مواضع شجاعانه شخصیت‌های برجسته و همچنین جریان‌های اصلاح طلب به ویژه بیانیه جامع مجمع روحانیون مبارز تقدیر و تشکر کنم.

لازم به ذکر است که مواضع آقای کروبی تنها از طریق خانواده به اطلاع عموم خواهد رسید.

فاطمه کروبی
۱۳ خردادماه ۱۴۰۰

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: