تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

ترافیک سنگین از طرف تهران به شمال

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می‌دهد.

کد خبر: ۹۴۳۷۶
۱۲:۵۴ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

ترافیک سنگین از طرف تهران به شمال

دیدارنیوز ـ ایمان محرابی‌نیا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، تصریح کرد: طبق اطلاعات ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی اظهار کرد: با توجه به تأکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر توقف سفر‌های غیرضروری در راستای مقابله با کرونا، مردم حتما از انجام سفر‌های غیرضروری خودداری کنند.

* مسیر آزادراهی بین تهران و کرج پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۳۷ هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با ۱۳۲ هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با ۱۲۸ هزار تردد، ثبت شد.

* «کاهش ایمنی در مسیر» عامل انسداد ۱۰ جاده

محرابی‌نیا بیان کرد: در حال حاضر محور دوآب - بلده در استان مازندران، محور خرم‌آباد-پل دختر، جاده قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰، جاده پونل-خلخال، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، جاده شهداد-نهبندان و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

* کاهش ۶.۵ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۲۹۱ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۶.۵ درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.

* ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور‌های هراز و فیروزکوه

وی اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشا و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند نشان می‌دهد.

محرابی‌نیا اضافه کرد: در حال حاضر تردد در مسیر رفت و برگشت محور‌های کندوان و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت روان است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر در جاده‌های تهران-شمال و دیگر جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه کرج- قزوین‌

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا خبر داد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر