تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: با اعلام اسامی نامزد‌های ریاست جمهوری، انتخابات به صورت جدی وارد مرحله تبلیغات شده و در این باره باید محل‌های نصب پوستر‌های تبلیغات نامزد‌ها نیز مشخص و نصب گردد. در ایام تبلیغات تجمع در مکان‌های مسقف نخواهیم داشت.

کد خبر: ۹۴۳۲۲
۱۷:۳۱ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

فرماندار تهران: در ایام تبلیغات تجمع در مکان‌های مسقف ممنوع است

دیدارنیوز ـ فرهادی خطاب به نامزد‌ها افزود: نامزد‌های انتخابات باید با درنظر گرفتن تمامی دستورالعمل‌ها وشیوه نامه‌های بهداشتی مصوب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تا حد امکان و با استفاده از بستر فضای مجازی به ارائه برنامه‌ها و دیدگا‌های تبلیغاتی خود پرداخته و در ستاد‌های خود از تجمعات بیش اندازه پرهیز نمایند.

رئیس حوزه انتخابیه تهران با اشاره به تصمیات اتخاذ شده از سوی ستاد انتخابات کشور افزود: در ایام تبلیغات تجمع در مکان‌های مسقف نخواهیم داشت و اصل بر این است که مکان‌های رو باز مانند استادیوم ها، محیط‌های روباز آموزشی در تبلیغات استفاده شود و نامزد‌ها از قبل می‌بایست درخواست و برنامه‌های خود را به ستاد انتخابات تهران اعلام و با هماهنگی ستاد این امر محقق گردد.

فرهادی در پایان با تاکید بر اینکه مجریان انتخابات موظف به نظارت بر فعالیت ستاد نامزد‌های انتخاباتی هستند، خاطرنشان کردند: بر اساس رنگ بندی حوزه‌های انتخابات در شهر‌های زرد ۳۰ نفر، نارنجی ۲۰ نفر و در شهر‌های قرمز ۱۵ نفر امکان حضور در ستاد‌های نامزد‌های انتخابات را خواهند داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: