تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: بحث‌ها بر سر چند موضوع کلیدی و مهم باقی است و تا اینها حل و فصل نشود، طبیعی است تفاهمی هم شکل نمی‌گیرد.

کد خبر: ۹۴۱۲۸
۰۸:۵۴ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

غریب آبادی: مذاکرات به بحث‌های کلیدی رسیده است

دیدارنیوز - کاظم غریب‌آبادی روز سه‌شنبه در گفتگو با شبکه خبر گفت: مذاکرات وارد موضوعات بسیار مهم و اساسی در دو حوزه رفع تحریم و هسته‌ای شد و چند موضوع باید حتما حل و فصل شود تا اینها حل و فصل نشود، طبیعی است تفاهمی هم شکل نمی‌گیرد و این موضوعات الان تحت بررسی است.

وی افزود: امکانش هست که هیات‌ها برای مشورت و اخذ دستورالعمل‌ها به پایتخت‌هایشان بازگردند.

نماینده ایران در آژانس در پاسخ به خبرنگار شبکه خبر مبنی بر اینکه آیا وارد نگارش متن شدید، گفت: نگارش که از یکی، دو دوره قبل آغاز شده است. هیات‌ها در سه حوزه تعهدات رفع تحریمی و شیوه‌های اجرای آنها و تعهدات هسته‌ای پیش‌نویس‌ها آماده شده و در حال بحث و بررسی است و الان به موضوعات کلیدی و مهم رسیده است.

غریب‌آبادی تاکید کرد: آنچه برای جمهوری اسلامی ایران مهم است این که اگر بخواهد تعهدات هسته‌ای شکل بگیرد، فراتر از برجام تعهدی پذیرفته نشود و تمامی تحریم‌ها باید رفع شده و مورد راستی‌آزمایی قرار گیرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: