تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: مجبور هستیم برای جلوگیری از قطع برق بخش خانگی به صورت زمانبندی شده، برق بخشی از صنایع را با اطلاع قبلی قطع کنیم.

کد خبر: ۹۴۰۲۳
۱۳:۵۷ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

مصطفی رجبی قطعی برق صنایع

دیدارنیوز ـ مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به گسترش خاموشی‌ها در شهرک‌های صنعتی گفت: برق شهرک‌های صنعتی بر اساس یک تفاهم‌نامه و با اطلاع قبلی قطع می‌شود.

وی افزود: قطع برق صنایع و شهرک‌های صنعتی از طریق اطلاع رسانی یا جلساتی که در این خصوص برگزار می‌شود، اطلاع رسانی می‌شود.

رجبی مشهدی بیان کرد: اگر در صنایعی بدون هماهنگی قطع برق گزارش شده و موجب آسیب دیدگی به دستگاه‌ها شده، صنایع باید حتما اطلاع رسانی کنند تا به موقع موضوع را پیگیری کنیم.

او در خصوص دریافت خسارت شهرک‌های صنعتی مبنی بر نوسانات برق بیان کرد: طبق جدول زمان بندی شده ما به قطع برق اقدام می‌کنیم، ولی این شهرک‌های صنعتی برای جلوگیری از آسیب باید با شرکت توانیر هماهنگی‌های لازم را داشته باشند.

سخنگوی صنعت برق کشور تصریح کرد: صنایعی هم که مواد فاسد شدنی و نیاز مستمر به برق دارند باید به استفاده از ژنراتور اقدام کنند، و اگر صنایعی هم مصرف برق خود را کاهش دهند، از سوی توانیر پاداش به آن‌ها داده می‌شود.

برچسب ها: قطعی برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: