تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

تیم ملی اردوی خود در بحرین را در هتل رادیسون بلو برپا کرده و در دو هفته آینده همراه با سایر رقیبان، در این هتل اسکان خواهد داشت.

کد خبر: ۹۴۰۰۹
۱۳:۱۸ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

وضعیت هتل تیم ملی ایران در بحرین

دیدارنیوز - تیم ملی ایران از روز گذشته برای حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی قطر راهی بحرین شد و در هتل «دیپلمات رادیسون بلو» در منامه، پایتخت این کشور مستقر شد. به گفته مسوولان تیم‌ملی، به جز ایران، تیم‌های عراق، کامبوج و هنگ‌کنگ هم در این هتل مستقر هستند.

تیم‌ملی در طول ۱۵ روز آینده و تا اتمام مسابقات خود در این مرحله، در این هتل مستقر خواهد بود و فقط برای انجام تمرینات قادر به خروج از در هتل است. البته از قرار معلوم این هتل برای سایر مسافران هم مجاز است و حباب امنیتی AFC  برای تامین سلامتی بازیکنان تیم‌ها چندان کارساز نخواهد بود.

محل اسکان تیم‌ملی مجهز به ابراز و امکانات ورزشی و همین‌طور سالن‌های استخر و سونا است و به همین دلیل کادرفنی می‌تواند بخشی از جلسات تمرینی از جمله بازیابی بدنی بازیکنان را در این هتل برگزار کند.

هم‌چنین مسوولان بحرین، زمین تمرین تیم النجمه را در اختیار تیم ملی ایران قرار داده‌اند که طبق برآوردها، حدود ۳۰ دقیقه با این هتل فاصله دارد. تیم ملی امروز برای نخستین بار روی زمین چمن این ورزشگاه به تمرین می‌پردازد و کیفیت چمن مشخص خواهد شد.

در ادامه نگاهی خواهیم‌ داشت به وضعیت هتل تیم‌ملی در منامه که در حال حاضر در اختیار چهار تیم ایران، کامبوج، عراق و هنگ‌کنگ قرار گرفته است:


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: