تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

یک پزشک در مورد وضعیت دیسک کمر احسان حدادی می‌گوید تعجب می‌کنم که مشکل او بیش‌تر از درد کمر نیست چون وضعیت در عکس‌ها بدتر از چیزی است که احساس می‌کند.

کد خبر: ۹۳۹۷۹
۱۱:۵۵ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

اوضاع وخیم دیسک کمر احسان حدادی در آستانه المپیک

دیدارنیوز - احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا به تازگی با مشکل دیسک کمر مواجه شده که تمرینات او را تحت تاثیر قرار داده است.

این ورزشکار که اکنون در آمریکا به سر می‌برد به دلیل مشکل دیسک کمر خود نمی‌تواند پرتاب‌های بلندی انجام دهد و قرار است برای بررسی وضعیت و درمان به ایران برگردد.
اوضاع حدادی در آستانه بازی‌های توکیو احتمال آماده نبودن و حتی نرسیدنش به المپیک را مطرح کرده است که پس از بررسی‌های پزشکی نظر نهایی اعلام می‌شود.

در فیلمی که فدراسیون دوومیدانی منتشر کرده است، دکتر پاکباز که حدادی در آمریکا به او مراجعه کرده است توضیحاتی در مورد وضعیت آسیب‌دیدگی‌ این ورزشکار ارائه می‌دهد و می‌گوید: مقداری عضله‌ها سفت شده و این درد گاهی به پا می‌رسد. احساس می‌کنم به دلیل این مشکل پتانسیل کاملی ندارد. خطرات اولیه مشکل مقداری درد است و به مرور می‌تواند به عصب ضرر بزند و باعث شود که به طور دائمی ضرر ببیند. البته در حال حاضر به این مرحله نرسیده است اما سورپرایزم که مشکل این ورزشکار بیش‌تر از این نیست چون در عکس‌ها وضعیت بدتر از چیزی است که حس می‌کند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: