تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

شهرک‌نشینان صهیونیست امروز دوشنبه بار دیگر با چراغ سبز نظامیان این رژیم به مسجدالاقصی یورش بردند.

کد خبر: ۹۳۸۵۸
۱۵:۰۳ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

شهرک‌نشینان به «مسجدالاقصی» یورش بردند

دیدارنیوز - به نقل از فلسطین الیوم، شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی بار دیگر مسجدالاقصی را هدف یورش وحشیانه خود قرار دادند. شهرک‌نشینان با چراغ سبز نظامیان صهیونیست به صحن‌های مسجدالاقصی یورش بردند.

بر اساس این گزارش، شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی پس از یورش به صحن‌های مسجدالاقصی اقدام به سر دادن شعارهای ضد اسلامی کردند. رسانه‌های عرب زبان اعلام کردند که به دنبال یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگیری شدیدی اتفاق افتاد.

این در حالی است که گروه‌های مقاومت فلسطین به نظامیان و شهرک‌نشینان رژیم صهیونیستی نسبت به هرگونه تعرض مجدد به مسجدالاقصی هشدار داده بودند. گروه‌های مقاومت اعلام کرده‌اند که همچون نبرد شمشیر قدس، از این پس نیز ندای مقدسات را برای هدف قرار دادن مواضع تل آویو، لبیک خواهند گفت.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: