تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

با توقف واردات لوازم خانگی خارجی و خروج برند‌هایی نظیر سامسونگ و ال جی از کشور قیمت لوازم خانگی خارجی در بازار داخلی افزایش یافته و هزینه خرید برخی مدل‌های یخچال ساید با ساید سامسونگ حتی به ۹۰ میلیون تومان رسیده است.

کد خبر: ۹۳۸۰۲
۱۲:۲۲ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

آخرین قیمت لوازم خانگی خارجی

دیدارنیوز ـ لوازم خانگی برند‌های خارجی و خصوصا برند سامسونگ این روز‌ها در بازار به قیمت‌های نجومی خرید و فروش می‌شود به عنوان مثال یخچال و فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل ROSSO ۲ در حال حاضر در بازار ۷۶ میلیون تومان قیمت خورده است و یخچال و فریزر مدل FSR ۱۲ این برند در حال حاضر ۸۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

فعالان بازار می‌گویند این اقلام اغلب غیرقانونی وارد کشور شده و فاقد خدمات پس از فروش هستند.

در میان سایر لوازم خانگی این برند خارجی نیز ماشین لباسشویی مدل J ۱۴۷۷ ظرفیت ۷ کیلوگرم آن ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و مایکروویو همین برند نیز در دامنه قیمتی ۱۱ تا ۳۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و به عنوان مثال مایکروویو سامسونگ مدل SAMI ۱۲ B در حال حاضر ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

جارو برقی‌های این برند خارجی نیز در دامنه قیمتی ۴ تا ۱۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال جاروبرقی سامسونگ مدل CROWN ۲۴۰۰ در حال حاضر ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است و کولر گازی‌های این برند نیز در دامنه قیمتی ۱۵ تا ۲۱ میلیون تومان قیمت خورده اند و به عنوان مثال اسپلیت کولر گازی سامسونگ مدل AR ۲۴ MQFRBWK/FA در حال حاضر ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

لوازم خانگی برند دوو نیز با قیمت‌های نجومی در بازار خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D ۲ S-۳۱۳۳ SS در حال حاضر ۳۵ میلیون و ۳۵ هزار تومان قیمت خورده است و یخچال و فریز ساید بای ساید دوو مدل D ۴ S-۲۹۱۵ SS نیز در حال حاضر ۳۰ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان قیمت خورده است و مدل D ۴ S-۰۰۳۶ SS آن نیز در حال حاضر ۵۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان قیمت خورده است.

ماشین لباس شویی‌های این برند در دامنه قیمتی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال ماشین لباسشویی مدل DWE-۸۵۴۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم این برند در حال حاضر ۱۴ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قیمت خورده است و ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-۸۲۴۰ ظرفیت ۸ کیلوگرم نیز در حال حاضر ۱۰ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان قیمت خورده است.

جارو برقی‌های این برند نیز در دامنه قیمتی ۳ تا ۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال جاروبرقی مدل DVC-S ۲۲ G این برند در حال حاضر به قیمت ۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

در بین لوازم خانگی مارک بوش نیز می‌توان به جاروبرقی‌های موجود این برند در بازار اشاره کرد که در دامنه قیمتی ۵ تا ۱۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال جارو شارژی بوش مدل BCH ۸۷ POW ۱ در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

در این بین، اما لوازم خانگی مارک ال جی در بازار به سختی یافت می‌شوند و در خصوص مارک پاناسونیک نیز تنها تعداد محدودی از لوازم خانگی با این برند در بازار موجود هستند؛ مایکروویو‌های این برند در دامنه قیمتی ۳ تا ۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند و به عنوان مثال مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD ۶۹۲ S در حال حاضر ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

برچسب ها: لوازم خانگی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: