تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

برای سومین فصل پیاپی، یک آلمانی به نام توماس توخل  توانست تیم خود یعنی چلسی را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کند.

کد خبر: ۹۳۶۶۶
۱۴:۳۳ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

هت تریک سرمربی‌های آلمانی در فینال

دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، جدال چلسی و منچستر سیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا با یک گل به سود چلسی به پایان رسید تا توماس توخل موفق شود چلسی را به قهرمانی در لیگ قهرمانان برساند.

به این ترتیب برای سومین فصل پیاپی، سرمربی تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا یک آلمانی بود. در فصل ۲۰۱۸/۱۹ یورگن کلوپ توانست لیورپول را قهرمان لیگ قهرمانان کند، در فصل ۲۰۱۹/۲۰ هانسی فلیک بایرن مونیخ را قهرمان کرد و امسال نیز توماس توخل چلسی را به قهرمانی در لیگ قهرمانان رساند. 

چلسی در حالی عنوان قهرمانی را به دست آورد که در ابتدای فصل با فرانک لمپارد نتایج ضعیفی کسب کرده بود. 

ریو فردیناند با تمجید از عملکرد توخل گفت: توخل جادوگر است. آنچه او توانست با آمدن به باشگاه در طول فصل به آن دست یابد جادو است. چلسی به یک تیم عالی تبدیل شده است. در این تیم  خیلی از بازیکنان ضعیف بودند و کسی روی آن حساب نمی‌کرد ولی الان آنها بهترین هستند و قهرمان اروپا شدند و باید نقش توماس توخل را در این تحول برجسته کرد.  توخل به انگلیس آمد و سه بار با تیم پپ گواردیولا بازی کرد و او هر سه بار برنده شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: