تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

هافبک کروات چلسی با قهرمانی در لیگ قهرمانان صاحب یک رکورد جالب توجه شد و موفق شد بعد از سه گانه با رئال مادرید یک لیگ قهرمانان دیگر با چلسی به دست بیاورد.

کد خبر: ۹۳۶۲۵
۱۲:۱۸ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

کوواچیچ؛ ۱۰ دقیقه، ۴ قهرمانی در لیگ قهرمانان

دیدارنیوز - به نقل از دیلی میل ، چلسی با تک گلی که هاورتز به ثمر رساند در فینال لیگ قهرمانان اروپا منچستر سیتی را شکست داد تا برای دومین‌بار در تاریخ خود به قهرمانی در این رقابت بزرگ دست پیدا کند.

متئو کوواچیچ در این دیدار از دقیقه ۸۰ برای تیمش به میدان آمد و توانست سهمی در قهرمانی تیمش ایفا کند و برای چهارمین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان را تجربه کند. 

کوواچیچ قبلا ۳ بار زمانی که در رئال مادرید بود، قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست آورد البته او در هیچ کدام از فینال های رئال مادرید حضور نداشت. در دو فینال او روی نیمکت بود و در یک فینال نیز در فهرست ۱۸ نفره حضور نداشت.

بالاخره کوواچیچ در این دیدار بازی در فینال لیگ قهرمانان را تجربه کرد و توانست با کسب چهارمین قهرمانی در لیگ قهرمانان، در زمره پرافتخارترین بازیکنان این تورنمنت لقب گیرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: