تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

تیاگو سیلوا بازیکن برزیلی چلسی بعد از قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به تیم پیشین خود پاری‌سن ژرمن طعنه زد.

کد خبر: ۹۳۵۸۴
۱۰:۱۴ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

طعنه سیلوا به پاریسی‌ها بعد از قهرمانی با چلسی

دیدارنیوز - به نقل از RMC، تیاگو سیلوا که فصل قبل در فینال لیگ قهرمانان اروپا با پاری سن ژرمن ناکام شد این بار توانست با چلسی جام قهرمانی را بالای سر برد.

این بازیکن برزیلی بعد از بازی فینال، تیم پیشین خود را فراموش نکرد و اظهار نظری طعنه‌آمیز را بر زبان آورد.
او گفت: هر بار که پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا حذف می‌شد به دنبال جانی می‌گشتند و من را مقصر می‌کردند. این واقعا شرم‌آور بود چرا که من نهایت تلاشم را برای این تیم گذاشتم. اکنون زمان مناسبی است که از پاری سن ژرمن به خاطر زحماتی که برای من کشید تشکر کنم.

این مدافع برزیلی ادامه داد: قهرمانی در لیگ قهرمان اروپا مهم‌ترین لحظه دوران فوتبالی من است و بسیار خوشحال هستم. نتوانستم که این جام را با پاری سن ژرمن به دست آورم اما این از خوشحالی کنونی من کم نمی‌کند. امیدوارم که این تیم هم در آینده چنین جامی را به دست آورد.

سیلوا در پایان لمپارد را هم فراموش نکرد و گفت: بدون لمپارد من چنین لحظاتی را تجربه نمی‌کردم. امیدوارم که او هم مثل من خوشحال باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: