تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

ملی‌پوشان ایران در دومین بازی و در چارچوب مسابقات لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال به مصاف تیم قدرتمند روسیه رفتند که با نتیجه ۳ بر یک شکست خوردند.

کد خبر: ۹۳۵۴۰
۱۷:۵۱ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

والیبال ایران روسیه

 

دیدارنیوز ـ گروه ورزشی: ملی‌پوشان والیبال ایران در دومین مسابقه خود در لیگ والیبال ملت‌ها، به مصاف روسیه رفتند. دیداری که پس از باخت به ژاپن انجام شد و بازی بزرگی برای تیم ملی ایران بود، اما در نهایت ایران با حساب ۳ بر یک، نتیجه را به رقیب قدرتمند خود واگذار کرد. آلکنو در این مسابقه به جوانان تیم میدان داد و امیر غفور، سید محمد موسوی و میلاد عبادی پور در این بازی با صلاح دید آلکنو استراحت کردند. همچنین از ترکیب ۱۷ نفره بازیکنان اعزامی ایران به لیگ ملت‌ها،   سعید معروف (به دلیل سرماخوردگی)، رضا عابدینی (به دلیل داشتن تب و انجام تست کرونا، در انتظار اعلام نتیجه تست) و محمدرضا حضرت‌پور (به دلیل تب) در اتاق ایزوله بودند و این بازی را از دست دادند.

اما ملی پوشان روسیه با نفرات کامل به این رقابت‌ها آمده و فقط یک غایب بزرگ به نام ایوان یاکوولف که بازیکن سرعتی زن تیم روسیه است، دارد.

روس‌ها در بازی اول توانستند هلند را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهند و در این بازی هم نتیجه را تکرار کردند. ایران از سال ۲۰۱۵، یازده بار به مصاف تیم مدعی روسیه رفته و پنج بار موفق به کسب پیروزی شده است. بلند قامتان ایران با ترکیب اولیه علی شفیعی، محمد طاهر وادی، میثم صالحی، امیرحسن اسفندیار، صابرکاظمی و مسعود غلامی پا به این رقابت گذاشتند و صابر کاظمی بیشترین امتیاز را برای تیم ملی کسب کرد. ستاره بازی، اما میخایلوف روس بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار