تیتر امروز

رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی با بیان اینکه تاکید جلیلی این است که در دولت خود از حزب و باند خاصی استفاده نکند، گفت: کارآمدی و توانایی افراد فارغ از حزب و گروه سیاسی‌شان برای وی اهمیت دارد.

کد خبر: ۹۳۵۰۰
۱۵:۱۹ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

جلیلی دنبال کار کردن با افراد اسم و رسم دار نیست

دیدارنیوز - حجت‌الاسلام مهدی تجریشی، رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی بعد از ظهر امروز(شنبه) در نشست خبری که در خبرگزاری فارس برگزار شد، اظهار داشت: جلیلی اهمیت زیادی به جوانان دارد و کار واقعی را به آنان سپرد.

وی بیان کرد: در کارگروه‌های دولت سایه، کارشناسان از استان‌های مختلف حضور می‌یابند. دولت سایه یک دولت تهرانی نیست و افراد از شهرستان‌های مختلف دعوت شدند تا نظرات خود را مطرح کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی با بیان اینکه جلیلی به دنبال کار کردن با افراد اسم و رسم دار و یک حلقه بسته نیست و معتقد است که باید با افراد کاربلد همکاری شود، اظهار داشت: تاکید وی بر این است که در دولت و کابینه خود از حزب و باند خاصی استفاده نخواهد کرد و کارآمدی و توانایی افراد فارغ از حزب و گروه سیاسی شأن برای وی اهمیت دارد

حجت‌الاسلام تجریشی تصریح کرد: این نگاه جلیلی به مذاق برخی از افراد خوش نمی‌آید و توقع دارند که وی در هر عرصه‌ای از آنان استفاده کند، در حالی که گمنامی، شهرت، تهرانی و شهرستانی بودن برای جلیلی اهمیتی ندارد و وی به دنبال افراد کارآمد و توانمند است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: