تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...

حبیب نورماگومدوف، اسطوره رقابت های UFC، معتقد است که آنتونیو کونته سرمربی بعدی رئال مادرید خواهد بود.

کد خبر: ۹۳۳۶۰
۰۹:۳۰ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

حبیب نورماگومدوف نام سرمربی جدید رئال مادرید را لو داد

دیدارنیوز - روز گذشته بود که یک شوک بزرگ به هواداران رئال مادرید وارد شد و همانطور که پیش‌بینی می‌شد زین الدین زیدان به شکل رسمی از هدایت این باشگاه کناره‌گیری کرد؛ این دومین باری است که مرد فرانسوی طی این سال‌ها دست به این اقدام می‌زند و حالا رئال مادرید باید به دنبال جانشینی برای او باشد.

در ساعات گذشته شایعات در رابطه با جانشین احتمالی زین الدین زیدان در رئال مادرید به اوج خود رسیده است. همچنین از افرادی نظیر مائوریسیو پوچتینو، رائول گونزالس و آنتونیو کونته به عنوان اصلی ترین شانس‌های هدایت پر افتخار ترین تیم فوتبال اروپا نام برده می‌شود.

حبیب نورماگومدوف، قهرمان و اسطوره رقابت‌های UFC، یک هوادار متعصب رئال مادرید محسوب می‌شود و طی سال های اخیر این موضوع را به شکل علنی نشان داده است. در همین ارتباط نورماگمدوف اکنون از سرمربی آینده رئال مادرید پیش بینی جالبی داشته و معتقد است که آنتونیو کونته در رقابت‌های فصل آینده روی نیمکت این تیم خواهد نشست.


منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: