تیتر امروز

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.
قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

مراسم در سکوت خبری برگزار شد و حتی عکسی هم از آن منتشر نشده است.

کد خبر: ۹۳۳۵۵
۰۹:۲۳ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

 

خاکسپاری بابک خرمدین در سکوت

دیدارنیوز: بخشی از پیکر مثله شده بابک خرمدین کارگردان سینما در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد. خاکسپاری در سکوت خبری انجام شد و حتی عکسی هم از مراسم منتشر نشده است.

گویا این اتفاق بر اساس خواسته خانوده خرمدین صورت گرفته تا دور از حاشیه پیکر کارگردان سینما به خاک سپرده شود.

بابک خرمدین سال ۱۳۵۳ در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد سینما از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بود. او در کنار ساخت فیلم به آموزش نیز مشغول بود و به عنوان استاد دانشگاه و مدرس در دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های هنری تدریس می‌کرد.

از آثار بابک خرمدین می‌توان از «بور بیجاده رنگ» ۱۳۸۶، «سه شنبه: مامان» ۱۳۸۸،فیلم نیمه بلند داستانی «روزن (کورسو) » ۱۳۸۹ ، فیلم بلند داستانی «سوگنامه‌ای برای یاشار» ۱۳۹۲ و... نام برد.

او جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی برای « بور بیجاده رنگ» در جشنواره بین‌المللی فیلم آسا (فیلم‌های انسان دوستانه) ۱۳۸۸ دریافت کرده بود.

منبع: پایگاه خبری یکتا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار