تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یارانه را به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان ماهانه برای هر فرد افزایش می‌دهم و برای ۴۰ میلیون نفر از ملت ایران که درآمد کمتری دارند، واریز خواهیم‌ کرد.

کد خبر: ۹۳۳۲۲
۱۳:۴۴ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۰

محسن رضایی

 

دیدارنیوز: محسن رضایی روز جمعه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: در سال ۱۳۹۹ ارزش یارانه‌های پیدا و پنهان کشور معادل ۱۳۸ میلیارد دلار بوده است ولی عملاً کمکی به بهبود معیشت مردم‌ نکرده است. چرا؟ چون به درستی توزیع نشده و اکثراً به نفع ثروتمندان توزیع شده است و نتیجه‌ای جز مصرف بی رویه و کمک به ثروتمندان بالای جامعه نکرده است.

رضایی افزود: ملت عزیز و سربلند ایران بداند که با ساماندهی و هدفمندی یارانه‌ها، می‌توانیم شرایط کشور و معیشت خانواده‌ها را به سرعت بهبود دهیم. ‌وی اظهار داشت: از ملت بزرگ و صبور ایران می‌خواهم‌ که با رای قاطع و آگاهانه خود، دولت «اقدام‌ و تحول» را تشکیل دهند.   نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: به ملت عزیز ایران‌ می‌گویم که با رای قاطع شما ملت ایران و تشکیل دولت «اقدام‌ و تحول»، سریعاً با تعیین نرخ و قیمت ترجیحی، معادل چهار میلیارد دلار از محل فروش محصولات نفتی به ثروتمندان و معادل همین مقدار از خرید نهاده های دامی، صرفه جویی خواهیم کرد و با جلوگیری از اتلاف ثروت عمومی و قطع دست ویژه خواران، یارانه را به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان ماهانه برای هر فرد به ۴۰ میلیون نفر از ملت ایران (که درآمد کمتری دارند) واریز خواهیم‌ کرد.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۷
0
0
سلام کاش میشد چون ما درآمد دیگه ای جز یارانه نداریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۷
0
0
خب قراره از کیا بگیری به کیا بدهی؟؟؟؟؟؟
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار