تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

رقابت انتخابی درون اردویی وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای شناخت نماینده ایران در المپیک توکیو، صبح امروز (جمعه)، میان امیر محمد یزدانی و مرتضی قیاسی در خانه کشتی برگزار شد.

کد خبر: ۹۳۳۰۵
۱۱:۲۳ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۰
یزدانی
 

دیدارنیوز: امیرمحمد یزدانی با ضربه فنی مقابل مرتضی قیاسی از رسیدن به المپیک توکیو بازماند. در این مبارزه که با ۲ کیلوگرم ارفاق وزن برگزار شد، قیاسی با بدنی آماده و نمایشی مسلط موفق شد با ضربه فنی به برتری برسد و به عنوان نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک توکیو معرفی شود. قیاسی تا ثانیه پایانی ۱۰ بر ۵ پیش بود و در لحظات آخر موفق به ضربه فنی یزدانی شد.

این مبارزه در ۳ دقیقه وقت نخست با حساب یک بر صفر به سود یزدانی به پایان رسید.

کادر فنی تیم ملی پیش از انجام این مبارزه اعلام کرده بود که رقابت انتخابی این وزن در یک مبارزه برگزار می‌شود و در صورت صلاح‌دید مربیان و اشتباهات داوری، مبارزه تکرار خواهد شد و باید دید با توجه به شکست یزدانی آیا این مبارزه تکرار می‌شود یا خیر؟

امیرمحمد یزدانی چندی پیش در رقابت‌های گزینشی آسیا در قزاقستان با کسب مدال نقره موفق به کسب سهمیه المپیک در وزن ۶۵ کیلوگرم شد و قیاسی نیز به مدال برنز آسیا رسید.

تاکنون رقابت انتخابی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد ایران با معرفی رضا اطری و حسن یزدانی برگزار شده و قرار است نمایندگان ایران در ۳ وزن باقیمانده ۷۴، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز با اعزام به تورنمنت لهستان که ۱۸ و ۱۹ خرداد ماه برگزار می‌شود، مشخص شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار