تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

مجتبی امینی تهیه‌کننده سریال «گاندو» به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان آیت‌الله رئیسی معرفی شد.

کد خبر: ۹۳۲۹۸
۱۰:۴۸ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۰

تهیه‌کننده «گاندو»/ رئیس ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی/انتخابات 1400

 

دیدارنیوز ـ مجتبی امینی تهیه‌کننده تلویزیون و دبیر جشنواره چلچراغ به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی هنرمندان آیت‌الله رئیسی معرفی شد.

امینی در این سال‌ها منتقد جدی دولت بوده و با ساخت سریال «گاندو» عملکرد دولت را در بحث امنیتی زیر سوال برده بود.

«گاندو» و موضوعاتی که در آن اشاره شد بار‌ها مورد مناقشه معاونان و وزیران روحانی با امینی بود و در فضای مجازی یکدیگر را خطاب قرار می‌دادند.

حال با شروع تبلیغات انتخاباتی، مجتبی امینی به عنوان رئیس یکی از مهمترین ستاد‌های انتخاباتی آیت‌الله رئیسی منصوب شده تا بتواند هنرمندان و سینماگران را با خود همسو کند.

منبع: ایلنا
برچسب ها: انتخابات 1400
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۷
0
0
و این به معنای اینکه آقای ریسی از همان ابتدا مصمم بر بستن راه جاسوسها و نفوذیها به پاستور است تا نتوانند همه اسرار کشور را به یغما برده و از دیگر سو به رییس جمهور خط کاری دهند . تا دیگر پدیده ای چون سرقت سخنان ظریف از پاستور و رساندن ان به بوق تبلیغاتی دشمن اتفاق نیفتد . من به این همه درایت و فهم اقای رییسی تبریک میگویم فهمی که بعضی ها نداشتند و ابروی خود و کشور را بردند تا جایی که نزدیکانشان در استخدام آزانسهای اطلاعاتی دشمن چون ام آی 6 در دفاتر انها خط کاری ترسیم میکردند.