تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس می‌گوید: منافع هر دو جریان اصولگرا و اصلاحطلب در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اقتضا می‌کند که بر یک شخصیت رأی آور اجماع کنند. اگر کسی به این جریان اجماعی نپیوندد، رأی آوری نخواهند داشت.

کد خبر: ۹۳۱۹۱
۰۹:۲۶ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

نقدعلی: اصلاح‌طلبان و اصولگرایان مجبور به اجماع روی یک گزینه واحد هستند

دیدارنیوز - حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی نقدعلی در مورد امکان اجماع در جبهه سیاسی اصولگرایان و اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار کرد: در عالم سیاست نباید به گفتار سیاست مداران استناد کرد. شخص یا جریان سیاسی به خاطر زیرکی سیاسی هدف یا چارچوب نهایی خود را بروز نمی‌دهند. جریانات و سیاست مداران کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیستند. با این حال فکر می‌کنم که هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا مجبور به اجماع روی یک گزینه واحد هستند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تأکید کرد: منافع هر دو جریان اقتضا می‌کند که بر شخصیت رأی آور اجماع کند. اگر کسی به این جریان اجماعی نپیوندد، رأی آوری نخواهند داشت.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اضافه کرد: اگر همه این سیاسی بازی‌ها برای رفع مشکلات مردم و در راستای خواست خداوند نباشد، بازیچه‌ای بیش نیست و ارزشی ندارد. هدف نهایی ائتلاف‌ها یا عدم ائتلاف‌های سیاسی در نهایت باید حل مشکلات مردم باشد. بنابراین، همه جریانات سیاسی باید از عوام فریبی و شعارهای ظاهری بدون محتوا پرهیز کنند.

این عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در پاسخ به پرسشی در مورد ضرورت ارائه برنامه مدیریت کشور اظهار کرد: به نظرم پیش از نیاز به برنامه اداره کشور، ضرورت عزم جهادی احساس می‌شود. در دوره‌های گدذشته بیشتر نامزدها برنامه های خوبی ارائه می‌کردند و هیچ کدام اظهار نداشتند که برنامه ندارند. مشکل عمده کشور ما نوعی تنبلی است که منجر به عمل‌گرایی نمی‌شود. داشتن برنامه اداره کشور برای یک دولت مهم است اما آنچه مملکت ما به آن نیاز دارد، کار جهادی و شبانه‌روزی به نفع مردم است. این روحیه را در بدنه دولت دوازدهم مشاهده نمی‌کنیم. البته در بعضی مناصب انسان‌های جهادی و خوش فکر وجود دارد اما کلیه سیستم رخوت آلود و تنبل است.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: