تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

رئیس جمهوری سابق آمریکا با این گفته که "کشور ما ویرانه شده، انتخابات ما تقلبی ، فاسد و دزدیده شده و دادستان‌های ما سیاسی شده‌اند و من باید چون پنج سال گذشته به نبرد ادامه دهم!" به طور تلویحی حضور در انتخابات ۲۰۲۴ را اعلام کرد.

کد خبر: ۹۲۹۸۹
۱۰:۲۴ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

ترامپ به طور تلویحی، حضور در انتخابات ۲۰۲۴ را اعلام کرد

دیدارنیوز - دونالد ترامپ شامگاه سه‌شنبه در بیانیه‌ای مطبوعاتی افزود: این ادامه بزرگترین جادوگری در تاریخ آمریکا است. از روزی که من از پله برقی برج ترامپ پایین آمدم شروع شد و هرگز متوقف نشد.

وی ادامه داد: آنها ۲ سال با ۴۸ میلیون دلار از دلار مالیات دهندگان برای مولر و روسیه، روسیه، روسیه، استیضاح جعلی شماره ۱، استیضاح جعلی شماره ۲ هدر دادند و با اطلاعات محرمانه فاش شده غیرقانونی تا امروز نیز ادامه دارد.

به دنبال انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و مطرح شدن اتهام دخالت روسیه به نفع ترامپ در آن، کمیته ویژه‌ای به ریاست بازرس رابرت مولر تشکیل شد که به مدت ۲ سال تمام ارتباطات ستاد انتخاباتی ترامپ با روسیه را بررسی کردند.

متعاقب آن، چند نفر از اعضای اصلی ستاد انتخاباتی ترامپ تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند که منجر به محکومیت آنها شد اما ترامپ در روزهای آخر حضور در کاخ سفید، آنها را مشمول عفو خود ساخت.

رئیس جمهوری چهل و پنجم آمریکا اضافه کرد: هیچ رئیس جمهوری دیگری در طول تاریخ مجبور به تحمل آنچه که من مجبور شده‌ام، نبوده است و علاوه بر همه اینها، من کار بزرگی برای کشورمان انجام داده‌ام، کاهش مالیات، اصلاح مقررات، تقویت ارتش، رسیدگی به کهنه‌سربازان، نیروی فضایی، حفاظت از مرزها، ایجاد سریع یک واکسن عالی (گفته می شود یک معجزه است!) و حفاظت از متمم دوم قانون اساسی.

ترامپ اظهار کرد: این کاملا سیاسی و توهین به تقریباً ۷۵ میلیون رأی دهنده‌ای است که در انتخابات ریاست جمهوری از من حمایت کردند و توسط دادستان‌های بسیار حزب‌گرای دموکرات هدایت می‌شود.

وی تاکید کرد: شهر و ایالت نیویورک از بالاترین میزان جرم و جنایت در طول تاریخ خود رنج می‌برند، و به جای اینکه به دنبال قاتلان، فروشندگان مواد مخدر، قاچاقچیان انسان و دیگران بروند، به دنبال دونالد ترامپ می‌آیند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا اظهار کرد: جالب است که امروز یک نظرسنجی نشان داد که من در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری جمهوری‌خواهان و انتخابات عمومی در سال ۲۰۲۴ پیشتاز هستم.

ترامپ ادامه داد: کشور ما ویرانه، انتخابات ما تقلبی، فاسد و دزدیده شده است، دادستان‌های ما سیاسی شده‌اند و من فقط باید چون پنج سال گذشته به جنگ ادامه دهم!


منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: