تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

یکی از مقام‌های ارشد آمریکایی در سازمان ملل در نشست شورای امنیت این نهاد بین‌المللی گفت، طالبان باید فورا تهاجم اعلام نشده خود علیه غیرنظامیان و زیر ساخت‌های مدنی در افغانستان را متوقف کند.

کد خبر: ۹۲۹۷۸
۰۹:۵۳ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

آمریکا از طالبان خواست فورا حملات بهاره را متوقف کند

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جفری دولورنتیس، معاون موقت نماینده آمریکا در امور ویژه سیاسی در سازمان ملل گفت:‌ طالبان که مسئول خشونت ها در افغانستان است باید فورا حملات اعلام نشده و غیرمنتظره بهاری را متوقف کرده، از حمله به غیرنظامیان اجتناب کند و حملاتش را علیه بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، مساجد و سایر مناطق غیرنظامی متوقف کند.

این دیپلمات آمریکایی همچنین به این نکته اشاره کرد که حمله هدفمند علیه غیرنظامیان و خبرنگاران، فعالان حقوق بشر، کادر درمان و کودکان روند صلح پایدار در افغانستان را تضعیف می‌کند.

افغانستان همچنان شاهد خشونت و درگیری بین نیروهای امنیتی این کشور با طالبان است که کنترل نواحی روستایی را در اختیار دارد.

در فوریه ۲۰۲۰، آمریکا و طالبان در دوحه، قطر دیدار کرده و نخستین توافق صلح در ۱۸ سال گذشته را امضا کردند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: