تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

زهرا مصطفوی فرزند امام خمینی(ره)، در نامه‌ای با اشاره به رد صلاحیت گسترده داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان، اظهار کرد: متأسفانه این گونه گزینش‌های سلیقه‌ای سال ها است نظام جمهوری اسلامی را به خطر انداخته و بزرگترین سرمایه آن را که ارتباط ملت و دولت است، تضعیف می کند.

کد خبر: ۹۲۹۷۲
۰۹:۳۵ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

واکنش فرزند امام خمینی(ره) به رد صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

دیدارنیوز - به نقل از جماران متن نامه زهرا مصطفوی به شرح زیر است:
 
«بسمه تعالی
 
خبر ناباورانه رد صلاحیت مسئولین نظام که از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون در خدمت به مردم و انقلاب تلاش کرده اند، برای کاندیداتوری ریاست جمهوری، موجب تعجب و تأسف اینجانب شد.

شورای نگهبان بار دیگر در اعلام صلاحیت کاندیداها روشی را پیش گرفت که حتی اعضای خود و دیگر کاندیداها را نتوانست قانع کند، چه رسد به امثال بنده و قشر وسیعی از جامعه که می خواهند با رأی به کاندیداهای رد صلاحیت شده، بخصوص آقایان لاریجانی و جهانگیری در انتخابات شرکت کنند.

انتظار این بود که شورای نگهبان در جهت شفاف سازی و اقناع عمومی، گامی جدید بر می داشت و به نظام جمهوری اسلامی، آبرو می بخشید و در جهت تحکیم این نظام که خونهای پاک برای برپایی و حفظ آن فدا شده بود، خود را پاسخگو و تصمیمات خود را شفاف می نمود.

متأسفانه این گونه گزینش های سلیقه ای سال ها است نظام جمهوری اسلامی را به خطر انداخته و بزرگترین سرمایه آن را که ارتباط ملت و دولت است، تضعیف می کند. هیچ نظامی بدون تکیه بر حمایت و اعتماد مردم، توان ایستادگی در برابر مشکلات و خطرات را ندارد و لازم است همه دست اندرکاران در راستای تقویت اعتماد عمومی و حفظ وحدت که در شرکت گسترده در انتخابات تجلی پیدا می کند، کوشا باشند، نه آنکه مانعی بر سر راه حضور حداکثری بر افرازند.

من نمی دانم پذیرش نظر غیر منصفانه شورای نگهبان که از سوی کاندیداهای محترم  اعلام شده است، به مصلحت نظام و جامعه است یا خیر، اما می دانم که سکوت امثال بنده در این نوع حوادث، نگرانی مردم را برای آینده افزایش می دهد. به همین جهت، بر خود لازم می دانم از حضور کاندیداهای محترم و کاردانی که احساس وظیفه کردند و به صحنه انتخابات قدم گذاشتند، تشکر و رفتار شورای نگهبان را تقبیح کنم.
 
زهرا مصطفوی
۱۴۰۰/۰۳/۴»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
0
1
بله هر کاری که به نفع اصلاح طلبان نباشه می شه گزینشی و حق الناس اما اگر همین اصلاح طلبان با فریب و نیرنگ و وعده دورغ مردم رو به نفع خود پای صندوق رای ترغیب کنند می شود انسانیت و دمکراسی . 32 سال این اصلاح طلبان خون به دل مردم ایران کردند و به غیر از تورم و گرانی و دلسردی مردم از نظام و انقلاب و دین چیزی نداشتند اون وقت قیافه حق به جانب می گیرند انگار که همیشه باید حکومت در اختیار اونا و مردم هم فرمانبر اونا باشند انگار که حکومت کردن در بین اصلاح طلبان مورثی است.
سعیده مرحمتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
0
0
دوره هایی که آقایان
هاشمی رفسنجانی
خاتمی
روحانی
تایید صلاحیت شدند توسط همین شورا نگهبان چرا حرف از گزینشی عمل کردن نبود؟؟؟؟