تیتر امروز

عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مراسم قرعه کشی برنامه های تبلیغی انتخاباتی امشب یا فردا شب برگزار خواهد شد، از برنامه ریزی برای برگزاری سه مناظره تلوزیونی، سه مناظره رادیویی و دو مستند برای هرکدام از نامزدهای انتخاباتی خبر داد.

کد خبر: ۹۲۸۸۲
۱۵:۲۰ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری ۶ مناظره تلویزیونی و رادیویی و دو مستند برای هرکدام از نامزدهای انتخابات

دیدارنیوز - سید احسان قاضی زاده هاشمی با اشاره به اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص بررسی صلاحیت های کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و اعلام اسامی از سوی وزارت کشور عنوان کرد: امشب یا فرداشب مراسم قرعه کشی برنامه‌های تبلیغی نامزدها برگزار خواهد شد، این مراسم در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

وی بیان کرد: در مدت ۲۰ روزه تبلیغات انتخاباتی به صورت روزانه از شبکه‌های مختلف رسانه ملی برنامه‌های انتخاباتی نامزدها پخش خواهد شد و جدول زمانی هر روز نیز به تفکیک هر روز اعلام می‌شود و سه مناظره زنده تلویزیونی با حضور نامزدها در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: هر یک از این مناظره‌های تلویزیونی حداقل در سه ساعت برگزار می‌شود اگرچه ممکن است زمان مناظره از سه ساعت هم بیشتر شود که این امر به تشخیص کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری است، درصورتی که هر کدام از نامزدها مباحث خلاف قانون انتخابات مطرح کنند به دیگر نامزدها فرصت اضافی داده می‌شود.

قاضی زاده هاشمی گفت: همچنین برنامه ریزی هایی انجام شده تا حداقل سه مناظره رادیویی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با محوریت مباحث اقتصادی برگزار شود، پخش دو مستند تلویزیونی ۳۰ دقیقه‌ای نیز برای هریک از نامزدها در نظر گرفته شده است که زمان پخش آن پس از مراسم قرعه کشی  اعلام خواهد شد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
0
0
عجب انتخابات باشکوهی! عجب تنوعی! مراسم هم فامیلی ست. عضو کمیسیون فلان، فامیل یکی از کاندیداهاست. عجب دموکراسی بی نظیری
طلوع
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
0
0
الکی وقت خودتون و مردم و نگیرید . رییس جمهوری رییسی رو اعلم کنید چون میدان خواسته مردم مچل نکنید