تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

من شنیدم دوستان اصلاح‌طلب گفتند، انتخابات را تحریم نمی‌کنند بلکه اعلام می‌کنند که به دلیل نداشتن گزینه، به کسی رای نمی‌دهند. او درباره احتمال حمایت کارگزاران و اعتدالی‌ها از همتی گفت: حمایت کنند، به نظر مردم رای نمی‌دهند.

کد خبر: ۹۲۸۶۶
۱۷:۱۷ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰
 
پروانه سلحشوری: اصلاح‌طلبان گزینه‌ای در میدان برای حمایت ندارند
 
دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: پروانه سلحشوری در واکنش به اعلام غیررسمی اسامی ۷ نفر ار داوطلبان ریاست جمهوری و شرایط حال حاضر اصلاح‌طلبان به سرویس سیاسی دیدارنیوز گفت: اصلاح‌طلبان در جبهه اصلاحات گفته بودند اگر از میان گزینه‌های آن‌ها کسی تایید صلاحیت شود با توجه به رقابتی شدن انتخابات گزینه خود را معرفی و حمایت می‌کنند. به شکلی که پیش رفته است، اصلاح‌طلبان گزینه‌ای ندارند و طبیعتا از کسی حمایت نخواهند کرد.

وی افزود: من شنیدم دوستان اصلاح‌طلب گفتند، انتخابات را تحریم نمی‌کنند بلکه اعلام می‌کنند که به دلیل نداشتن گزینه، به کسی رای نمی‌دهیم. البته این احتمال هم وجود دارد که اصلاح‌طلبان بدنه خود را ترغیب کنند از میان گزینه‌های موجود به یکی رای بدهند، این هم محتمل است. این دیدگاه شخصی من نیست و با توجه به ارتباطاتی که داریم، این شکل از تحلیل هم به گوش می‌رسد.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم خاطرنشان کرد: گزینه‌های موجود پایگاه رای ندارند حتی اگر اصلاح‌طلبان از یکی از آن‌ها حمایت کند. جبهه اصلاحات در بیانیه انتخاباتی خود گفته بود که از کسانی حمایت می‌کند که در بین ۱۴ گزینه باشند. گرچه از آن ۱۴ نفر ۹ نفر ثبت نام کردند. آن ۹ نفر هم هیچکدام تایید نشده اند.

این فعال اصلاح‌طلب در باره عبدالناصر همتی گفت: به هیچ وجه همتی مورد حمایت اصلاح‌طلبان قرار نمی‌گیرد. البته از نظر بعضی از اصلاح‌طلبان اقایان مهرعلی زاده و همتی اصلاح‌طلب شناخته می‌شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که با وجود اینکه معتقدید گزینه‌های موجود رای آور نیستند، اگر همه طیف‌های اصلاح طلب از یکی از دو گزینه موجود حمایت کنند، احتمال پیروزی اصلاح‌طلبان وجود دارد؟ اظهار کرد: گزینه‌ای وجود ندارد که پشت سر او قرار گیرند و در عین حال حتی همان گزینه‌هایی که جبهه اصلاحات معرفی کرده بودند، در جامعه با استقبال روبرو نمی‌شدند.

سلحشوری درباره احتمال حمایت کارگزاران و اعتدالی‌ها از همتی گفت: حمایت کنند، به نظر مردم رای نمی‌دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: