تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

مجمع مسلمانان اروپا خواستار محاکمه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیوان کیفری بین‌المللی شد.

کد خبر: ۹۲۸۱۶
۱۱:۳۱ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۰

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری آناتولی، مجمع مسلمانان اروپا (EMF) با صدور بیانیه‌ای خواستار محاکمه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیوان کیفری بین‌المللی به دلیل تجاوزات اخیر این رژیم به فلسطین شد.

در این بیانیه آمده است: اکنون و پس از آنکه موج تشدید تنش در خاورمیانه به دلیل اقدامات مسئولان اسرائیل در حال گسترش است، جامعه جهانی باید قبل از اینکه عواقب آن غیرقابل برگشت شود، از این اقدامات وحشیانه جلوگیری کند.

این مجمع در ادامه بیانیه خود تاکید کرد: نتانیاهو در این روزها و به دلیل تمایلش به ماندن در راس قدرت به هر هزینه‌ای دولتش را به یک فاجعه می‌کشاند و خون فلسطینی‌ها و اسرائیلی‌ها را می‌ریزد.

این مجمع که بیانگر اراده مسلمانان در بیش از ۳۶ کشور در اتحادیه اروپا است، همچنین آورده است: نباید بگذارند که این جلاد (نتانیاهو) از مجازات فرار کند. نتانیاهو باید شخصاً در مورد رفتار غیرانسانی با ملت فلسطین، نقض حاکمیت آنها و هتک حرمت مقدسات اسلامی مجازات شود.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: