تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در خارج از فلسطین اعلام کرد: مردم ما زمانی که قدس و الاقصی را در جایگاه عنوان نزاع انتخاب کردند، مسیر خود را شناختند و در تمامی مبارزاتمان آنها را حاضر یافتیم.

کد خبر: ۹۲۶۵۷
۱۴:۳۳ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

مشعل: آزادسازی فلسطین استراتژی جدید ماست که تردیدناپذیر است

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنرانی ضبط شده در جشنواره "قدس عنوان پیروزی" در اردن، از جهانیان خواست تا به فلسطین و امت عربی و اسلامی اعتبار دهند، نه به این رژیم جعلی. 

وی افزود: امت ما شایسته توجه جهانیان است و اینکه جهانیان روی آن حساب باز کنند و ما قدرتمند باشیم.
مشعل به اهمیت انتفاضه کرانه باختری قهرمان و مردم شجاح در عمق فلسطین اراضی ۴۸ برای پشتیبانی از قدس و فدا شدن برای الاقصی اشاره کرد.

وی گفت که استراتژی جدید این است که آزادسازی فلسطین صرفاً یک رویا نیست بلکه یقینی است که تردیدی در آن نیست، چراکه بر اساس وعده خداوند و بشارت پیامبر ما و حقایق تاریخی است.

مشعل عنوان کرد: ما در ابتدای مرحله نهائی آزادسازی و بازگشت و نجات قدس و الاقصی پا گذاشته‌ایم. تعجب نکنید که به زودی ساعت صفر و لحظه فیصله دادن به نزاع با دشمن اشغالگر را اعلام کنیم. نقش امت در طرح آزادسازی باید نظامی، مالی، سیاسی و مردمی و در آماده سازی و ترغیب تمامی قدرت‌ها و علما و شخصیت‌ها و رسانه‌های مسیحی، اسلامی و قومیت‌گرانه باشد. وظیفه امت پشتیبانی برای نبرد آزادسازی و پیروزی است.

وی خواهان یاری هرچه سریع‌تر خانواده‌های شهداء و صاحبان خانه‌های ویران شده و مجروحان در نوار غزه و قدس و الاقصی و ساکنان محله الشیخ جراح شد. او همچنین خواهان فرستادن کاروان‌های کمک رسان و پشتیبانی برای مردم در نوار غزه شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: