تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: در یک پرونده مدیر مسئول و خبرنگار سایت انتخاب به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به اتفاق آراء هیئت منصفه مجرم و به اتفاق آراء، مستحق تخفیف نشدند.

کد خبر: ۹۲۶۴۷
۱۳:۵۷ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

جرم مدیر مسئول و خبرنگار سایت انتخاب

دیدارنیوز ـ احمد مومنی راد افزود: در روز یکشنبه دوم خرداد ماه سال جاری در شعبه ۳ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی دو پرونده رسیدگی شد.

وی اظهار داشت: پرونده اول مربوط به متهم مدیر مسئول و خبرنگار خبرگزاری ایبنا (شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران) به اتهام نشر مطالب خلاف واقع بود که هیئت منصفه با اکثریت آراء متهمان را مجرم ندانست.

مومنی راد اضافه کرد: پرونده دوم مربوط به مدیر مسئول و خبرنگار سایت انتخاب به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که هیئت منصفه به اتفاق آراء متهمان را مجرم دانست و به اتفاق آراء متهمان را مستحق تخفیف ندانست.

منبع: ایرنا
برچسب ها: مطبوعات
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: