تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...
تابلو بورس

پس از دو روز سقوط بیش از ۲۰ هزار واحدی شاخص کل بورس امروز هم این شاخص ۱۲ هزار واحد ریزش داشت. شاخص کل هم‌وزن و شاخص کل فرابورس هم روندی نزولی داشتند. بانکی‌ها نقش اصلی را در این ریزش داشتند.

کد خبر: ۹۲۶۴۵
۱۳:۳۹ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

ادامه روز‌های سرخ بورس با سقوط ۱۲ هزار واحدی

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادیدر پایان روز معاملاتی امروز، ۳ خرداد، شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص فرابورس روندی نزولی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۱.۱۰ درصد نزول کرد و ۱۲ هزار و ۱۸۹ واحد کاهش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۹۵ هزار و ۷۲۶ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش ۴ هزار و ۹۹۹ واحدی بر روی ۳۸۳ هزار و ۲۱۷ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «وبملت»، «وتجارت»، «پارسان»، «شتران»، «وبصادر»، «رمپنا» و «خساپا». همه از این هفت نماد منفی بودند.

نماد‌های «فملی»، «خودرو»، «شپنا»، «شستا»، «خساپا»، «ولپارس» و «شتران» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «فگستر»، «فتوسا»، «کزغال»، «کرمان»، «شگویا»، «آریا» و «ذوب» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۲۶ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۵۵نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز در حدود ۳۷۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به دو هزار میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۲۷ واحد ریزش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۴۷۶ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «فزرین»، «مارون»، «آریا»، «شگویا»، «زاگرس»، «صبا» و «مادیرا».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: