تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...

تیم بحرین که تا دقیقه ۹۰ از اوکراین پیش بود، در نهایت موفق به شکست این تیم نشد.

کد خبر: ۹۲۵۶۵
۱۰:۲۰ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

حریف ایران با اوکراین مساوی کرد

 

دیدارنیوز: تیم‌های بحرین و اوکراین امشب در ورزشگاه اوبلانسی متالیست شهر خارکیف به مصاف یکدیگر رفتند. اوکراین خود را برای بازی‌های یورو ۲۰۲۱ آماده می‌کند و بحرین نیز تلاش دارد تا برای مرحله اول مقدماتی جام جهانی آماده شود.

آندره شوچنکو برای این بازی زینچنکو مدافع منچسترسیتی را در اختیار نداشت و با ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود به مصاف بحرین رفت. شش بازیکن فیکس و شناخته شده در ترکیب اولیه اوکراین حضور داشتند که اغلب آن ها از دو تیم شاختار دونتسک و دینامو کیف بودند.

بازی با حملات تیم اوکراین آغاز شد و لطف الله دروازه‌بان بحرین چند موقعیت را مهار کرد اما برای ثبت اولین گل، هر دو تیم ۷۵ دقیقه صبر کردند و سرانجام این سید ضیا سعید بازیکن چپ پای بحرین از روی نقطه پنالتی توپ را به وسط دروازه زد و تیمش را پیش انداخت.

پس از آن بحرین سه تعویض انجام داد اما شاگردان شوچنکو به هیچ عنوان نمی‌خواستند که این بازی را واگذار کنند و سرانجام روی یک موقعیت در دقیقه ۹۰+۱ موفق به گلزنی شدند. آرتم دوبیک توپ را به ویکتور تسیگانکوف سپرد و او از داخل محوطه جریمه گل نخست تیمش را زد.

در نهایت این بازی که برای بحرین مسابقه‌ای مهم در راه تدارک برای صعود بزرگ محسوب می‌شود، با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

بحرین در خانه باید مقابل کامبوج، ایران و هنگ کنگ قرار بگیرد و برای صعود به حداقل دو پیروزی احتیاج خواهد داشت.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار