تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

تغییرات شرایط آب و هوایی سبب شد تاکنون ۲۱ دونده در دوی ماراتن چین جان خود را از دست بدهند.

کد خبر: ۹۲۵۱۳
۱۶:۳۰ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

جان باختن ۲۱ دونده در ماراتن چین!

 

دیدارنیوز: مقامات محلی چین اعلام کردند که بدنبال تگرگ، یخبندان و وزش باد شدید به دونده هایی که در یک مسابقه دو فوق ماراتن کوهستانی در چین شرکت کردند، آسیب وارد شد و ۲۱ نفر کشته شدند.

ژانگ از مقامات شهر بایین گفت: تغییرات ناگهانی هوا در حوالی ظهر در یک قسمت از ارتفاعات مسابقه که در جنگل رودخانه زرد در نزدیکی شهر بایین در شمال غربی استان گانسو رخ داد سبب شد این حادثه تلخ اتفاق بیفتد. همچنین بلافاصله یک تیم نجات به محل حادثه اعزام شد که موفق شد ۱۸ شرکت کننده را نجات دهد.

ژانگ افزود: هشت دونده دیگر نیز به دلیل جراحات جزئی در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتند. در مجموع ۱۷۲ دونده در این رقابت حضور داشتند که این حادثه رخ داد و بلافاصله مسابقه نیز متوقف شد و تیم های نجات به صحنه آمدند.

گانسو، یکی از فقیرترین مناطق چین از شمال با مغولستان و از غرب با سین کیانگ همسایه است. سیل و رانش زمین در گذشته در این استان رخ داده است و سبب مرگ خیلی از افراد شده است.

جنگل سنگی رودخانه زرد به دلیل مناظر کوهستانی ناهموارش مشهور است و سازه های سنگی آن چهار میلیارد سال قدمت دارند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار