تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

گردان‌های سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مراسمی باشکوه پیکر فرماندهان و مبارزان شهید خود در جنگ ۱۱ روزه غزه را تشییع کرد.

کد خبر: ۹۲۴۸۱
۱۲:۴۰ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

تشییع پیکر‌های فرماندهان شهید سرایا القدس در جنگ غزه

 

دیدارنیوز ـ به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، مراسم تشییع پیکر‌های ۲۰ تن از فرماندهان و مبارزان شهید "سرایا القدس"، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در حمله اخیر رژیم صهیونیستی به غزه به شهادت رسیدند، برگزار شد.

در بیانیه سرایا القدس در این باره آمده است: شهدای ما به اذن خداوند در راه انجام وظایف جهادی‌شان در جریان عملیات "شمشیر قدس" و همچنین در راه قدس و مسجد الاقصی و مقابله با دشمن به شهادت رسیدند.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: خون این شهیدان به عنوان چراغی روشن برای مجاهدان در راه رسیدن به عزت و کرامت باقی خواهد ماند و ما با آن‌ها پیمان می‌بندیم که راهشان را تا آزادی کامل فلسطین ادامه دهیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: