تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مقر خود در رام‌الله با هیات امنیتی مصری که برای تلاش جهت تقویت برقراری آرامش میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی وارد اراضی فلسطین شده است، دیدار کرد.

کد خبر: ۹۲۴۴۹
۰۹:۴۰ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

دیدار محمود عباس با هیات امنیتی مصر

دیدارنیوز - خبرگزاری فلسطینی وفا گزارش داد که محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین این هیات مصری را در جریان تحولات اوضاع در فلسطین قرار داد و دو طرف درخصوص تحولات مربوط به آتش بس در نوار غزه و شهر قدس و کرانه باختری و نیز هماهنگی تلاش‌ها جهت بازسازی نوار غزه و همچنین مسائل مربوط به ساماندهی اوضاع فلسطینی‌ها گفتگو کردند.

محمود عباس در این نشست از عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر به دلیل تلاش‌های قاهره جهت آرام کردن اوضاع و بازسازی غزه و بازگشت به مسیر سیاسی به منظور پایان اشغالگری اسرائیل در اراضی فلسطین قدردانی کرد.

این هیات مصری نیز سلام و درود رئیس جمهوری خود را به عباس و مردم فلسطین انتقال داد.

این نشست با حضور حسین الشیخ، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و رئیس هیات کل امور مدنی و ماجد فرج، رئیس دستگاه اطلاعات کل فلسطین برگزار شد.
این هیات بعد از مذاکرات با رهبران گروه‌ها در نوار غزه وارد کرانه باختری شد.
یک هیات مصری دیگر نیز همزمان برای بررسی تحکیم آتش بس، وارد اراضی اشغالی شد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: