تیتر امروز

گفتگو با منوچهر متکی؛ وفادار به مواضع رسمی نظام!
«دیپلمات»؛ برنامه اول ـ قسمت دوم

گفتگو با منوچهر متکی؛ وفادار به مواضع رسمی نظام!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که در گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی به کندوکاو در ذهنیت و تجربیات و خاطرات آن‌ها می‌پردازد. منوچهر متکی وزیر امور خارجه دولت‌های نهم و دهم...

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی از ابلاغ بودجه ۲۷۱ هزار میلیارد تومانی سال ۱۴۰۰ سازمان تامین اجتماعی و نیز اختصاص ۲۶۰۰ میلیارد تومان برای ارائه تسهیلات به بازنشستگان تامین اجتماعی خبرداد.

کد خبر: ۹۲۴۱۵
۱۶:۳۶ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

بودجه ۲۷۱ هزار میلیارد تومانی امسال تامین اجتماعی ابلاغ شد

دیدارنیوز: مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: بودجه سال جاری این سازمان در روز‌های پایانی سال گذشته به تصویب هیأت امنای تأمین اجتماعی رسیده است و پس از انجام اصلاحاتی در ضوابط اجرایی به استان‌ها ابلاغ شد.

به گفته وی، بودجه سازمان تأمین اجتماعی از ۱۷۲ هزار میلیارد تومان در سال ۹۹ به ۲۷۱ هزار میلیارد تومان درسال ۱۴۰۰ رسیده است که افزایش قابل توجهی نشان می‌دهد.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: هزینه ماهیانه سازمان تأمین اجتماعی حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان است، بر اساس پیش‌بینی‌های کارشناسی انتظار داریم که بین ۱۷ تا ۱۸ هزار میلیارد تومان وصولی نقدی حق بیمه داشته باشیم و حوزه شستا نیز ماهیانه ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان از محل سود و جابه جایی دارایی‌ها پرداخت کند.

سالاری گفت: مابقی هزینه سازمان تأمین اجتماعی نیز از محل مطالبات جاری و معوق این سازمان از دولت تأمین می‌شود که در سال جاری ۸۹ هزار میلیارد تومان در قانون بودجه کشور برای این کار پیش‌بینی شده است.

وی گفت: بر اساس بودجه سال جاری این سازمان، امسال ۲۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات به بازنشستگان پیش‌بینی شده است.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
یه بازنشسته تامین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
0
0
مشکل اصلی ما بازنشسته ها اینه که با متناسب سازی فریب خوردیم یعنی ذهن مارو به اون سمت بردند تا از موضوع اصلی که سبد معیشت باید حداقل حقوق باشه منحرف کنند نه اینکه یک چهارم سبد معیشت رو بذارن حداقل دستمزد بعد 300-400 تومن به اسم متناسب سازی اضافه کنند!
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار