تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

سرمربی تیم لسترسیتی از قهرمانی در جام حذفی انگلیس ابراز خوشحالی کرد و طعنه‌ای به تیم‌های پولدار لیگ جزیره زد.

کد خبر: ۹۱۶۰۷
۱۳:۰۶ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

راجرز: از قهرمانی خوشحالم چون مثل بقیه تیم ها پول خرج نمی‌کنیم

دیدارنیوز - به نقل از تلگراف، دو تیم لسترسیتی و چلسی در فینال جام حذفی انگلیس با حضور محدود تماشاگران برابر هم به میدان رفتند که لسترسیتی با هدایت برندان راجرز توانست با یک گل حریف خود را شکست دهد و جام قهرمانی را به دست بیاورد.

برندان راجرز، سرمربی لسترسیتی بعد از این قهرمانی گفت: برای دیدار نهایی جام حذفی ما خیلی خوب آماده شده بودیم. بازیکنان در طول فصل نشان داده‌اند که می‌توانند بجنگند، کیفیت دارند و تمایل زیادی به پیروزی دارند. ما در برابر فینالیست لیگ قهرمانان اروپا بازی کردیم. نمایش خیلی خوبی داشتیم و به همین خاطر خیلی خوشحالم  چون مثل بقیه تیم‌ها پول خرج نمی‌کنیم ولی با تمام توان برابر تیم‌های ثروتمند لیگ به میدان می‌رویم.

او در ادامه به تمجید از کسپر اشمایکل، دروازه‌بان تیمش پرداخت که نقش مهمی در این قهرمانی ایفا کرد.

سرمربی لستر اضافه کرد: خیلی خوشحال شدم وقتی روز اول دیدم اشمایکل در تیم است. او مثل پدرش پیتر اشمایکل دروازه‌بان بزرگ و قابلی است و خوشحالیم که او را در تیم داریم. عملکرد او در این دیدار نیز باورنکردنی بود و نقش مهمی در قهرمانی ما داشت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: