تیتر امروز

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!
آخرین صورت‌بندی انتخابات ریاست جمهوری

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!

فردا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و امروز تبلیغات رسمی برای نامزدها ممنوع است. در شبکه‌های اجتماعی اما جدال ادامه دارد. رئیسی به پیروزی نزدیک است و هواداران همتی از سرانجام ماموریت غیرممکن...
مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده
نشست نمایندگان برخی تشکل‌های مدنی

مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده

نمایندگان چند تشکل مدنی با حضور در استدیو دیدار به بیان دیدگاه‌ها و مطالبات خود از رئیس جمهور آینده پرداخته‌اند. فیلم کامل این نشست را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.

پیشکسوت باشگاه استقلال نسبت به اقدامات احتمالی برای بریدن سر این تیم در بازی دربی هوشدار داد و از عزت‌الله ضرغامی برای حضور در باشگاه استقلال دعوت کرد.

کد خبر: ۹۱۲۶۹
۱۷:۳۰ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

مهدی فنونی زاده استقلال دربی عزت الله ضرغامی

دیدارنیوز: مهدی فنونی‌زاده، پیشکسوت باشگاه استقلال در متنی که به طور اختصاصی در اختیار «دیدارنیوز» قرارداده است، ضمن انتقاد از برخی مدیران باشگاه استقلال، از عزت‌الله ضرغامی دعوت کرد تا کاندیدای انتخابات شود:

پیشکسوتان باشگاه استقلال در چندماه گذشته پیگیر مسائل مختلف باشگاه بوده‌اند و در رأس این پیگیری‌ها، مسائل مربوط به خیانت‌های برخی مدیران است که خون به دل هوادار کرده‌اند. باتوجه به اخبار رسیده، آقایان فردا می‌خواهند سر تیم ما را به هر نحوی که شده ببرند. من ازبازیکنان می‌خواهم هشیاری خود را حفظ کنند؛ هنوز کار تمام نشده است و شاه مهره اصلی هنوز می‌چرخد.

بنده باید هواداران استقلال را هشیار کنم که اگر تلاش‌های آقای ضرغامی در این مدت نبود، صدای هواداران به جایی نمی‌رسید. من از هواداران استقلال می‌خواهم که شنبه ساعت ١٠ در کنار ما پیشکسوتان بایستند تا یک‌صدا از ایشان برای کاندیدا شدن درانتخابات دعوت کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار