تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

اولین تصویر از لئوناردو دی‌کاپریو در «قاتلان ماه کامل» اسکورسیزی

اولین تصویر از لئوناردو دی‌کاپریو و لیلی گلداستون در فیلم جدید مارتین اسکوریزی منتشر شد. 

کد خبر: ۹۰۸۹۸
۱۳:۳۳ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 لئوناردو دی‌کاپریو در «قاتلان ماه کامل» اسکورسیزی

دیدارنیوز - به نقل از ایندی وایر، شرکت اپل اولین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی مورد انتظار مارتین اسکورسیزی به نام «قاتلان ماه کامل» را منتشر کرده است. در این تصویر لئوناردو دی کاپریو به همراه لیلی گلداستون دیده می‌شوند که نقش‌های ارنست و مالی بورکهارت را بازی می‌کنند.

شخصیت ارنست پسر یکی از مزرعه داران با نفوذ محلی است که در فیلم سینمایی نقش آن را رابرت دنیرو بازی می‌کند. این فیلم سینمایی براساس کتابی غیر داستانی نوشته دیوید گرن اقتباس شده که داستان تحقیقات درباره قتل های سریالی در منطقه اوسیج، اوکلاهما در دهه ۱۹۲۰ میلادی و بعد از کشف نفت در این منطقه را روایت می‌کند.

همانطورکه ماه پیش گزارش داده شده بود، اسکورسیزی فیلمبرداری «قاتلان ماه کامل» را از ۱۹ آوریل در اوکلاهما آغاز کرده است. البته قرار بود تولید این فیلم سینمایی در ماه مارس ۲۰۲۰ آغاز شود، اما شیوع ویروس کرونا تولید این فیلم را عقب انداخت.

«قاتلان ماه کامل» جدیدترین همکاری اسکورسیزی و دی کاپریو است که پیش از این در فیلم‌های «هوانورد»، «گرگ وال استریت»، «رفتگان»، «جزیره شاتر» و «دار و دسته های نیویورکی» همکاری کرده بودند. دی کاپریو برای فیلم سینمایی «هوانورد» و «گرگ وال استریت» نامزد جایزه اسکار شده بود. گلداستون نیز برای بازی در فیلم سینمایی «برخی زنان» به کارگردانی کلی رایشارد شناخته می‌شود، اما می‌توان گفت که مهمترین پروژه دوران حرفه‌ای او فیلم جدید اسکورسیزی است.

بعد از دی کاپریو، گلداستون و دنیرو در نقش اصلی، بازیگران دیگری مثل جسی پلمونس، اسکات شپرد، پت هیلی و مایکل ابوت نقش آفرینی می‌کنند.

اسکورسیزی ماه گذشته و همزمان با آغاز فیلمبرداری این اثر اعلام کرد: بسیار هیجان زده هستیم که تولید قاتلان ماه کامل را در اوکلاهما آغاز کرده ایم. روایت این داستان در منطقه‌ای که اتفاقات واقعی رخ داده اند، بسیار اهمیت دارد و به ما اجازه می‌دهد تصویر دقیقی را از آن زمان و مردم آن خلق کنیم.

کمپانی اپل سرمایه گذاری روی این فیلم سینمایی را بر عهده گرفته و کمپانی پارامونت هم حق اکران جهانی این فیلم را در سینما‌ها در اختیار دارد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم در نظر گرفته نشده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر