تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

محمد: به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم

سعید محمد با بیان اینکه «به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم»، اظهار کرد: از ناحیه هیچ جناحی هم مورد حمایت قرار نگرفتم و نمی خواهم هم که مورد حمایت آنها قرار بگیرم.

کد خبر: ۹۰۸۹۱
۱۳:۰۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

محمد: به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم

دیدارنیوز - سردار پاسدار سعید محمد پس از ثبت نام به عنوان کاندیدا در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور گفت: یکی از کارهایی که مورد نظرم بود در اول وقت اتفاق بیفتد و کاری خیر میدانستم، ثبت نام در انتخابات بود که این اقدام عزم جزم من را برای انتخابات نشان می دهد.

وی با تاکید بر اینکه مردم گلایه مند نسبت به کارگزاران هستند نه انقلاب، افزود: با توجه به گلایه مندی مردم و مشکلاتی که ناشی از سو مدیریت ها و عملکرد سو کارگزاران نظام است، لازم است تحول بزرگی در جامعه ما اتفاق بیفتد. مردم امروز از بی دولتی و کم عملی ها ناراحتند و سفره آنها امروز کوچکتر شده است؛ ما به دنبال یک تحول همه جانبه هستیم و با مشارکت جوانان تلاش می کنیم این تحول را رقم بزنیم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: در همه عرصه های نظام نیاز به اصلاحات مبتنی بر اصول داریم. برای تحول در کشور نیازمند مشارکت گسترده مردم در انتخابات هستیم.

محمد خاطرنشان کرد: با دارا بودن کارنامه ای خوب و تیم بسیار قوی و مجرب که برخی را نیز تا قبل از انتخابات معرفی خواهم کرد پا به عرصه گذاشته ام.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در همه حوزه ها دارای برنامه است، گفت که با رویکرد تولید محور تلاش میکند تا با اصلاح ساختار بانکی منابع مردم و سرمایه داران را به سمت تولید بازگردانند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از ایرانیان خارج از کشور دعوت کرد تا برای برای اعتلای ایران با او مشارکت داشته باشند.

محمد با بیان اینکه «ساخت کشور و اصلاح زیر ساختها در صد روز قابل انجام نیست و من برنامه ای 4 ساله در این زمینه دارم تا کشور را به حد قابل قبولی برسانم»، اظهار کرد: ان شاءالله شاهد اقتدار کشور در حوزه بین الملل خواهیم بود؛ با شعار اول همسایگان پا به عرصه می گذارم. نگاه به شرق یکی دیگر از رویکردهای من است و باید بین غرب و شرق توازن برقرار شود.

وی ادامه داد: اینکه نگاه ها به 1+5 باشد خطایی استراتژیک است که تا به امروز شاهد آن بودیم و نتیجه آن هم صرفا کوچک شدن سفره های مردم و نگرانی های مردم بوده است. آنچه برای من مهم است رضایت ولی و رضایت مردم عزیز کشور است و امیدوارم مردم به سرباز کوچک خودشان و فردی که برای پاسخگویی به نیازهای آنها وارد عرصه شده است، تا روز انتخابات حمایت مستمر داشته باشند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره احتمال کناره گیری به نفع رئیسی گفت: با توجه به اینکه آیت الله رئیسی اعلام موضع نفرمودند و ایشان از سرمایه های عظیم انقلاب هستند و همچنین با توجه به اینکه کارزار انتخابات هنوز شفاف نیست، پس از پایان ثبت نام و تائید صلاحیت ها در این زمینه اعلام نظر خواهم کرد.

 محمد با تاکید بر اینکه به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم و از ناحیه هیچ جناحی هم مورد حمایت قرار نگرفتم و نمی خواهم هم که مورد حمایت آنها قرار بگیرم، اظهار کرد: معتقدم بیشترین آسیب را به جریان اجرایی کشور فضای دو قطبی اصلاح طلبی و اصولگرایی زده است. به هیچ جریانی قولی برای سهامی شدن دولتم نداده ام.

وی در ادامه مهدی دوستی را به عنوان رئیس ستاد انتخابات خود معرفی کرد.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا در صورت فراهم شدن شرایط لازم با دولت آمریکا پای میز مذاکره خواهید نشست؟ خاطرنشان کرد: برجام توافقی است که به تصویب مجلس رسیده است و به لحاظ اخلاقی هرگونه تعهد بین المللی دولت جمهوری اسلامی ایران، تعهد دولتهای بعدی نیز خواهد بود و ما هم نسبت به کلیه تعهدات متعهد هستیم. مشکل برجام این است که طرف مقابل از برجام خارج شده و طرف مقابل به تعهدات خود عمل کرده است. اگر طرف مقابل به کلیه تعهدات خود عمل کند و ما آن را راستی آزمایی کنیم، قطعا از مذاکرات و تعاملات استقبال خواهیم کرد. ضمنا من نسبت به دور زدن و خنثی سازی تحریم ها بسیار آشنا هستم.

محمد در پاسخ به این پرسش که آیا برای کاندیداتوری در انتخابات از رهبری اذن گرفته اید؟ گفت: شأن رهبری بسیار بالاتر از این است که بخواهند به افرادی اذن بدهند؛ شاید برخی نزد ایشان برای مشورت حاضر شوند و معمولا نیز ایشان سعی میکنند نفیا و اثباتا وارد این عرصه نشوند. راجع به حقیر اصلا نیازی به این موضوع نبوده و هم همین که دیدم ایشان در گام دوم راجع به حضور جوانان تاکید کردند بر خود لازم دیدم که وارد عرصه شوم.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر